pirmadienis, liepos 13 d.
Nuskendo į Angliją apsirišęs plastikiniais buteliais atplaukti bandęs migrantas
tiesa.com
Pixabay.com

Migrantas iš Irako nuskendo bandydamas atplaukti į Angliją. Vyriškis dėvėjo paties pasigamintą plūdūrą iš plastikinių butelių, rašo Metro.co.uk.

Vyro, kurio vardas neatskleidžiamas, kūnas rastas Belgijos miesto Zeebrugge pakrantėje netoli vėjo jegainių ūkio. Jo tapatybė nustatyta per pirštų antspaudus. Pareigūnai mano, kad vyrui buvo atsisakyta suteikti prieglobstį Vokietijoje.

„Manome, kad jis bandė nuplaukti į Jungtinę Karalystę, kelionę pradėjęs Prancūzijoje“, – kalbėjo Vakarų Flanders gubernatorius Carlas Decaluwe. Jis pridūrė, kad vyras rastas mūvintis vieną plaukimo lastą ir apsijuosęs plastikiniais buteliais.

„Tai labai liūdina, – tęsė jis. – Gyvename XXI amžiuje, bet žmonės vis dar bando perplaukti iš Prancūzijos į Jungtinę Karalystę. Tai beprotiška.“

Rugpjūčio 18 d. vienas jūreivis pranešė Prancūzijos miesto Dunkirk pakrantėje pastebėjęs plaukti bandžiusį vyrą. Prancūzų pareigūnams jis sakė bandęs vyriškį įsikelti į valtį, bet jam to padaryti nepavyko.

Neaišku, ar jūreivis matė tą patį vyriškį, kurio kūnas rastas Belgijos pakrantėje. Jis sakė, kad plaukikas „anglų kalba šaukėsi pagalbos“ ir segėjo plastikinių butelių diržą.

Šiemet Lamanšo sąsiaurį nelegaliu būdu perplaukė daugiau nei 970 žmonių, kurių 80 – mažamečiai vaikai. Vien šį mėnesį užfiksuota daugiau kaip 200 bandymų.

2019 08 27 05:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt