penktadienis, spalio 7 d.
Okupantai griebiasi visų įmanomų priemonių: į karą Ukrainoje išsiuntė 400 nuteistųjų
Alfa.lt
Unsplash
Nuteistieji

Okupantai griebiasi paskutinio šiaudo – į karą Ukrainoje išsiuntė 400 nuteistųjų, pranešė Ukrainos ginkluotųjų pajėgų generalinis štabas.

„Dėl didelio tiek žmogiškųjų, tiek materialinių išteklių trūkumo rusų okupantai ir toliau griebiasi nestandartinių jų papildymo būdų. Iš Rusijos Tambovo miesto buvo išsiųsta 400 asmenų, atliekančių bausmę už nusikalstamas veikas, kad sustiprintų kovojančius dalinius Ukrainoje“, – rašoma pranešime.

Taip pat teigiama, kad Karaliaučiaus krašte „Afganistaniečių karių“ visuomeninės organizacijos gavo užduotį rinkti pinigus iš vietos gyventojų „šiltiems drabužiams pirkti regioniniam savanorių batalionui“.

Anksčiau buvo pranešta, kad Rusijos Federacija vykdo slaptą vyrų mobilizaciją karui Ukrainoje. Ukrainos ginkluotųjų pajėgų generalinis štabas teigė, kad priešai ir toliau verbuoja „rekrūtus“ tarp kalinių ir asmenų, turinčių priklausomybę nuo narkotikų ir alkoholio.

Žiniasklaida rašė, kad privačios karinės bendrovės „Wagner“ įkūrėjas Jevgenijus Prigožinas asmeniškai verbuoja kalinius Rusijos kolonijose dalyvauti karo veiksmuose prieš Ukrainos valstybę.

2022 09 20 15:33
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt