šeštadienis, spalio 1 d.
Okupantų motinos masiškai rašo laiškus V. Putinui: kas nutiko?
Vakarų ekspresas
Pixabay
Asociatyvi nuotrauka

Rusijos kontraktininkai bando atsistatydinti, kad jiems nebereikėtų kovoti prieš Ukrainą. Okupantų motinos reikalauja, kad jie grįžtų namo arba pagerintų savo „tarnybos“ sąlygas. Apie tai rašo „Obozrevatel“.

Pažymima, kad Rusijos karių motinos masiškai rašo laiškus Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui.

Jos skundžiasi, kad su jų sūnumis elgiamasi kaip su „gyvuliais“ ir „nereikalinga medžiaga“, jie prastai maitinami, jiems neduodama tinkama ekipiruotė, neleidžiama išeiti atostogų ir „negerbiami jų koviniai nuopelnai“.

Tuo pat metu tiems, kurie nebenori kovoti, neleidžiama atsistatydinti anksčiau laiko ir jiems grasinama. Tačiau tie, kurie apie tai praneša, yra persekiojami.

„Padalinio vadas mano sūnaus akivaizdoje suplėšė raportą ir pasakė, kad jo dalinyje nebus atleidimo ir kad visi liks čia iki karo pabaigos.

Jie arba grįš namo su apdovanojimais, arba karstuose, trečio varianto nėra“, – sakė vienas iš rusų.

Kita moteris skundėsi, kad jos sūnaus vadas bando jį nužudyti siųsdamas į labai pavojingas misijas, nes okupantas norėjo anksčiau išeiti iš tarnybos.

Kaip anksčiau pranešė UNIAN, Ukrainos ginkluotųjų pajėgų generalinio štabo duomenimis, priešo personalas yra demoralizuotas dėl nuolatinio rotacijos atidėjimo ir apgaulės, susijusios su pažadėtomis išmokomis.

Dėl to okupantai atsisako dalyvauti kovinėse operacijose.

2022 08 25 17:42
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt