sekmadienis, balandžio 11 d.
Oligarcho dukra visureigiu traiškė žmones (nuotraukos, vaizdo įrašas)
tiesa.com

Trečiadienį vakare Ukrainos didmiestyje jaunos merginos vairuojamas visureigis užlėkė ant šaligatvio ir trenkėsi į žmones ir kelis jų pražudė, o įvykio keltininkę – vietos turtuolio atžalą – nuo įsiutusios minios apsaugojo asmens sargybinis.

Nelaimė įvyko Šiaurės Ukrainoje esančiame Charkive – antrajame pagal dydį šalies mieste. Liudininkų teigimu, apie 19 val. prabangus visureigis „Lexus“ Sumskoi gatve dideliu greičiu įvažiavo į sankryžą degant raudonam šviesoforo signalui ir trenkėsi į „Volkswagen Tuareg“.

Po susidūrimo „Lexus“ nulėkė ant šaligatvio, kuriuo tuo metu ėjo daugybė žmonių ir juos taranavo.

Teigiama, kad įvykio vietoje žuvo mažiausiai 5 žmonės, pranešama, kad jų amžius – nuo 24 iki 36 metų. Tarp 6 sužeistųjų yra nėščia moteris, dėl kurios gyvybės kovoja medikai.

Įsiutusi minia puolė vairuotoją, tačiau ją apgynė asmens sargybinis. Netrukus paaiškėjo, jo „Lexus“ vairavo 20-metė Aliona Zaiceva – vietos turtuolio, energetikos kompaniją valdančio Vasilijaus Zaicevo dukra.

Mergina įvykio metu nenukentėjo, ji sulaikyta ir 3 paroms uždaryta į areštinę. Kol kas neskelbiama, ar A. Zaiceva įvykio metu buvo blaivi. Jai gresia atsakomybė už žmonių pražudymą, tačiau viešojoje erdvėje jau dabar sklando kalbos, kad tėvo turtai ir korumpuoti pareigūnai neleis kaltininkei sėsti už grotų.

[8735]

[8736]

[8737]

2017 10 19 12:40
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt