penktadienis, balandžio 16 d.
Orgijoje išgarsėjęs europarlamentaras kaltinimų dėl narkotikų išvengė, bet karjeros neišsaugojo
Alfa.lt

Briuselio policija nutraukė tyrimą dėl narkotikų buvusiam Vengrijos Europos Parlamento nariui Józsefui Szàjeriui, kuris praėjusių metų pabaigoje išgarsėjo visame pasaulyje įkliuvęs gėjų orgijoje karantino metu. Jis atsipirko tik bauda už pandemijos ribojimų pažeidimus, bet, tikėtina, jau niekada nesugrįš į tokias politines aukštumas.

„Tyrimas dėl narkotikų, kurie, kaip įtariama buvo rasti pas jį, nutrauktas“, – naujienų agentūra „Belga“ pirmadienį citavo Briuselio prokuratūros atstovą Martiną François. Anksčiau pranešta, kad pas europarlamentarą rasti „Ecstasy“ narkotikai.

„Jis (J. Szàjeris – red. past.) buvo nubaustas už koronaviruso priemonių pažeidimą. Tai buvo pirmas kartas, kai jis padarė tokį pažeidimą“, – pridūrė jis. T.y. politikui buvo skirta 250 eurų bauda.

Kaip žinia skandalas kilo praėjusių metų lapkričio pabaigoje, kai penktadienio vakare Briuselio policija gavo pranešimą, kad šalia miesto širdies „Grand Place“ aikštės esančios nuovados vyksta vakarėlis. Briuselyje tuomet (ir iki šiol) dėl COVID-19 buvo taikomas griežtas karantinas: į namus galima pasikviesti tik vieną žmogų, gatvėje kartu gali būti tik keturiese, barai ir klubai neveikia, o nuo 22 val. – komendanto valanda.

Nurodytu adresu nuvykę pareigūnai rado 25 nuogus vyrus. Vienas jų bandė pabėgti per langą (iš antro aukšto), bet susižalojo ir buvo sulaikytas. Su savimi jis neturėjo asmens dokumentų, bet pareiškė, kad jį saugo diplomatinis imunitetas, nes yra Europos Parlamento narys. Taip pat dar du vakarėlio dalyviai prisidengė diplomatiniu imunitetu (vėliau išaiškėjo, kad vienas jų – Estijos diplomatas).

„Daugybė žmonių jaučiasi persisotinę šiuo įkalinimu. Mes norime vėl matyti žmones ir nemanau, kad tai kažkas blogo. Aš nuolat kviečiu kai kuriuos draugus į savo vakarėlius. Jie, savo ruožtu, atsiveda savo draugus, ir mes nuostabiai leidžiame laiką – kalbamės, išgeriame. Vienintelis skirtumas, kad mes tarpusavyje užsiimame seksu. Mes visi – suaugę vyrai ir viskas vyksta abipusiu sutikimu“, – tuomet kalbėjo 29-erių Davidą Manzheley, kuris buvo šio vakarėlio šeimininkas. Vyras pridūrė, kad visi svečiai jau buvo persirgę COVID ir nerodė jokių viruso simptomų.

Į žiniasklaidą nutekėjo informacija apie europarlamentarą ir netrukus tapo aišku, kad tai vengras J. Szájeris. Jis, beje, iškart po sulaikymo pranešė pasitraukiantis iš Europos Parlamento.

„Belgijos spauda pranešė apie privatų vakarėlį Briuselyje, vykusį penktadienį. Aš jame dalyvavau. (...) Giliai gailiuosi, kad pažeidžiau COVID-19 ribojimus, pasielgiau neatsakingai. Esu pasiruošęs sumokėti baudą. (...) Atsiprašau savo šeimos, savo kolegų, savo rinkėjų. (...) Klaida – tik mano asmeninė, aš esu vienintelis atsakingas už ją“, – pareiškė jis.

59-erių J. Szájeris – beveik keturis dešimtmečius vedęs ir iki tol buvo žinomas, kaip aktyvus tradicinių vertybių gynėjas, Briuselyje labai nemėgstamo Vengrijos premjero Viktoro Orbano artimas bendražygis „Fidesz“ partijoje ir vienas iš Vengrijos konstitucijos pataisų, įtvirtinusių, kad santuoka gali būti tik tarp vyro ir moters, autorių. Todėl žinia apie orgiją prilygo sprogimui.

2021 03 30 16:39
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt