ketvirtadienis, sausio 28 d.
Pabėgėliai viešuose baseinuose tampa nevaldomi
tiesa.com

Viešieji baseinai Europoje pabėgėliams tapo savotiškais spąstais. Bene kiekvieną savaitę žiniasklaidoje nuskamba vis nauji pranešimai apie netinkamą naujųjų imigrantų elgesį arba baseinuose įvykdytus nusikaltimus.

Kaip pranešė portalas express.co.uk, du prieglobsčio prašytojai iš Afganistano, priekabiavo ir kėsinosi išprievartauti dvi jaunas merginas „Arriba“ pramogų ir laisvalaikio centre, esančiame Norderstedt, Šlėzvigo-Holšteino žemėje.

34-erių metų vyras ir 14-likmetis paauglys buvo sulaikyti policijos pareigūnų, kai apie jų ketinimus pranešė 14 ir 18 metų centre laiką leidusios merginos.

Oficialiais duomenimis, tai jau antrasis toks incidentas viešuose baseinuose per 18 mėnesių.

Vokietijos valdžia jau išleido tūkstančius eurų švietėjiškai programai, kuria nori supažindinti atvykėlius su Europoje galiojančiomis tinkamo elgesio normomis, pabėgėliai taip pat raginami gerbti viešose vietose esančias moteris ir vaikus.

Tragedija neseniai įvyko Austrijoje, kai viešąjame baseine buvo išprievartautas dešimtmetis berniukas. Prievartą prieš vaiką panaudojo pabėgėlis iš Irako.

„Tiesa“ primena, kad lankymo tvarka prieš kelias savaites pasikeitė Danijos viešuosiuose baseinuose. Šioje šalyje nustatytos tam tikros valandos, kada baseinuose gali lankytis tik pabėgliai. Kitu laiku jie į tokias laisvalaikio praleidimo vietas tiesiog neįleidžiami. Toks sprendimas buvo priimtas dėl to, kad pabėgėliai nesilaikė nustatytų vidaus tvarkos taisyklių bei netinkamai elgėsi viešoje vietoje.

2016 03 01 15:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt