trečiadienis, liepos 8 d.
Pabėgėlių centruose pradeda klestėti prostitucija
tiesa.com

Norvegijos pabėgėlių centruose dirbantiems darbuotojams nerimą kelią paauglių prostitucija. Praėjusiais metais buvo užfiksuotas ne vienas atvejis, kuomet, kaip įtariama, paaugliai teikė seksualines paslaugas.

Portalas thelocal.no pranešė, kad pabėgėlių centruose 2015-aisiais buvo tiriami penki tokie atvejai, tačiau manoma, kad prostitucija galėjo užsiiminėti gerokai daugiau 15-18 metų paauglių.

Norvegai siekia, kad Vaikų teisių tarnyba tokiais atvejais įsikištų nedelsiant, nes imigracijos pareigūnai, pagal šalies įstatymus, negali imtis jokių veiksmų.

Štai visai neseniai vieno Norvegijos pabėgėlių centro darbuotojai bejėgiškai stebėjo, kaip 16-iolikos metų paauglė gretimame mieste buvo priversta pardavinėti sekso paslaugas.

Apie tai, kad paaugliai, tiek berniukai, tiek mergaitės, prekiauja savo kūnu, vis dažniau praneša ir Danijos bei Švedijos pabėgėlių centrų darbuotojai.

Anot jų, didžiausiame Danijos pabėgėlių centre Sandholme darbuotojai vis dažniau užfiksuoja, kaip berniukams kažkas paskambina telefonu ir šie pasiprašo išleidžiami kelioms valandoms. Darbuotojai pastebi, kad vaikai grįžta ne su savo, o su prabangiais dizainerių rūbais.

2016 08 24 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt