šeštadienis, gruodžio 4 d.
Pamatykite, kaip aplinkos aktyvistė Greta užtraukia dainą: „galite susikišti savo klimato krizę šik..!“
Alfa.lt
BNS
Scanpix
Greta Thunberg.

Socialiniuose tinkluose paplito vaizdo įrašas, kuriame garsioji aplinkos aktyvistė Greta Thunberg kartu su kitais protestuotojais traukia dainą apie tai, ką ji mano apie pasaulio lyderių bandymus stabdyti klimato kaitą: „Jūs galite susikišti savo klimato krizę šik..!“

Protestas, kuriame užfiksuotas dainavimas, įvyko pirmadienį Glazge, kur tuomet vyko Jungtinių Tautų klimato kaitos konferencija COP26.

„Į COP susirinkę politikai ir valdžią turintys žmonės tik vaizduoja, kad žvelgia į mūsų ateitį rimtai... Daugiau jokių blia, blia, blia, daugiau „f...“, ką jie daro ten!“, – pareiškė Greta protesto metu.

Antradienį pranešta, kad COP26 metu daugiau kaip 80 valstybių prisidėjo prie JAV ir Europos Sąjungos pažado iki šio dešimtmečio pabaigos 30 proc. sumažinti išmetamo metano kiekį. Taip pat Jungtinės Karalystės vyriausybė, Jungtinių Tautų klimato konferencijos COP26 organizatorė, nurodė, kad naujajai miškų apsaugos iniciatyvai bus skirta beveik 20 mlrd. dolerių (apie 17,2 mlrd. eurų) valstybinių ir privačių lėšų. Palaikymą šiam projektui išreiškė daugiau kaip 100 lyderių, kurių šalyse auga daugiau kaip 85 proc. visų pasaulio miškų, įskaitant Amazonės drėgnąsias atogrąžų girias, Kanados borealinius miškus Kongo baseino drėgnuosius miškus.

2021 11 03 16:17
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt