pirmadienis, rugsėjo 21 d.
Pamatykite: Rusijoje ant šaligatvio išlėkęs 55-kis kartus baustas kelių erelis pervažiavo pėsčiuosius
tiesa.com
YouTube stopkadras

Nelaimė įvyko šalia verslo centro „Nevsky Plaza” Nevsky Prospekte, Sankt Peterburge, apie vidurnaktį. Nežmonišku greičiu mieste lakstęs BMW X6 vairuotojas išlėkė ant šaligatvio ir partrenkė juo ėjusius žmones. Šaligatviu jis skrido net 120 metrų.

38-erių metų sulaukęs maskvietis bei 40-metis Jungtinių Amerikos Valstijų pilietis mirė įvykio vietoje. Pasak dienraščio „Fontanka” šie asmenys dažnai lankydavosi Sankt Peterburge. Dar trys įvykyje nukentėję žmonės - hospitalizuoti.

Dienraščio „Fontanka” žiniomis BMW markės automobilį vairavęs vyras - 30-ties metų amžiaus Rusijos pilietis Murad Kasymov, gimęs Azerbaidžane. Kelių pastarųjų metų bėgyje už įvairių kelių eismo taisyklių nepaisymą vyras baustas net 55 kartus.

Neseniai jis sudaužė savo BMW X6, prieš tai viršijo greitį vairuodamas BMW X5, dar anksčiau taisykles laužė važiuotas Mercedes klasės automobiliu.

Žurnalistas, kalbinęs tąnakt dirbusį policijos pareigūną, pasakojo klausęs, ar M. Kasymovas buvo neblaivus. Pareigūnas atsakė pirma manęs, kad vyras galėjo vartoti alkoholį dėl nuo jo sklidusio kvapo, tačiau tada supratęs, kad tai buvo nauja Rusijoje plintanti narkotinė medžiaga, žinoma „balionų” vardu.

Vėliau tyrimą atlikęs žurnalistas sužinojo, kad šios narkotinės medžagos, parduodamos pripūstų spalvingų balionų pavidalu, bene už grašius galima įsigyti kone kiekviename naktiniame klube. 

Vietos policija vykdo įvykio tyrimą.

2019 02 24 13:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt