ketvirtadienis, sausio 28 d.
Pamatykite: Senatorius Fraseris Anningas, dėl išpuolio Christchurch kaltinęs pačius musulmonus, prieš kameras sumušė kiaušiniais jį apmėčiusį jaunuolį
tiesa.com
stop kadro nuotr.

Australų politikas Fraseris Anningas, gausiai kritikuotas dėl savo komentarų vakar Naujojoje Zelandijoje įvykusio susišaudymo tema, kelis kartus trenkė į jį kiaušinį paleidusiam jaunuoliui. Po to jį nuo vaiko atplėšė šalia stovėję žmonės.

Senatorius Fraseris Anningas komentavo įvykį, kurio metu teroristas šventykloje nušovė 49 asmenis (tarp jų buvo ir vaikų, jauniausia auka kol kas laikomas trejų metų berniukas pašautas mirė tėvo rankose), pasakojo, esą buvo įkvėptas Anderso Breiviko ir Darreno Osborne’o, o vėliau teisme rodė ženklus, reiškiančius “white power” (baltųjų galia).

Politikas nutarė paminėti, kad tokie įvykiai - pačių musulmonų kaltė. Senatorius F. Anningas teigė: „Tikroji šio kraujo praliejimo Naujojoje Zelandijoje priežastis - imigracijos programos kurios leido musulmonų fanatikams patekti į Naująją Zelandiją”.

Šis ir panašūs pasisakymai atsidūrė politiko Twitter paskyroje. Tiesa, dabar jie iš internetinės erdvės buvo pašalinti, tačiau jau spėjo sukelti atgarsį visuomenėje.

Senatoriui Fraseriui Anningui duodant interviu gyvos televizijos transliacijos metu jam iš už nugaros priėjęs jaunuolis vožia senatoriui į galvą kiaušiniu. Atsisukęs politikas kelis sykius žiebia vaikinui į veidą, tada juos atskiria šalia stovėję žmonės.

Vaikinas buvo sulaikytas, tačiau kaltinimai jam pateikti nebuvo.

Daugybė žmonių reikalauja senatorių atleisti iš darbo, ministras pirmininkas senatoriaus žodžius pavadino vertais pasišlykštėjimo.

2019 03 16 13:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt