sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Paryžiuje į policijos mašiną rėžėsi automobilis
tiesa.com

Paryžiuje Eliziejaus laukuose pirmadienį automobilis rėžėsi į policijos mašiną, sprogo ir užsidegė. Pasak Prancūzijos policijos, vairuotojas buvo ginkluotas ir nukautuotas vietoje. Incidentas laikomas teroristine ataka/

Tai patvirtino ir Prancūzijos vidaus reikalų ministras Gerard'as Collombas. Policija nurodė, kad užpuoliko automobilyje rastas kalašnikovo automatas, pistoletų, dujinių balionų.

„Šiandien apie 15 val. 40 min. policijos būrys važiavo Eliziejaus laukų prospektu; „Renault Megane“ aplenkė jį iš dešinės ir rėžėsi į policijos kortežo priekinį furgoną“, –sakė policijos atstovė.

„Automobilis „Renault Megane“ užsidegė. Policija užtvėrė gatvę. Nei pareigūnai, nei turistai nenukentėjo, – sakė ji. – Asmuo regis yra negyvas. Pradėtas tyrimas. Regis jis buvo ginkluotas“.

Vidaus reikalų ministerijos atstovas Pierre-Henry Brandet taip pat sakė, kad įvykio vietą tikrina išminuotojai.

Prancūzijos antiteroristinių bylų prokuroras pradėjo tyrimą dėl policijos automobilio taranavimo Eliziejaus laukų prospekte.

Pasak pareigūnų, incidentas įvyko Eliziejaus laukų parduotuvių rajone. Per incidentą, kuris įvyko maždaug 15 val. 40 min. vietos laiku, vairuotojas „tyčia“ automobiliu rėžėsi į policijos furgoną Eliziejaus laukų žiede, vos už 230 metrų nuo prezidentūros, pranešė televizija BFM.

„Vairuotojas tyčia taranavo žandarų furgoną“, – sakė šaltiniai policijoje, kuriuos citavo BFM. Užpuoliko motyvas nežinomas, žmonės nenukentėjo.

Anksčiau policija buvo pranešusi, kad minėto automobilio vairuotojas yra „ant žemės, be sąmonės“, taip pat ragino žmones laikytis atokiau.

2017 06 19 17:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt