šeštadienis, sausio 16 d.
Pasivaikščiojimas su šunimi šeimai atnešė sėkmę – rado didžiulį aukso grynuolį
tiesa.com
Pixabay.com

Svajojate apie staigų praturtėjimą? Jums reikėtų nuvykti į Australiją. Pasirodo, ten auksas mėtosi tiesiog ant žemės. Viena šeima būtent taip ir papildė savo kišenes keliomis dešimtimis tūkstančių dolerių.

Pietinėje Australijos dalyje esančiame Bendigo miesto pakraštyje gyvenanti šeima per Motinos dieną nusprendė išeiti pasivaikščioti. Jie pasiėmė ir šunį Lucky, kuriam šeimininkai tokį vardą davė ne be reikalo (išvertus iš anglų kalbos, žodis lucky reiškia „nešantis sėkmę“).

„Buvo Motinos dienos rytas, ir mes nusprendėme išeiti pasivaikščioti, – Bendigoadvertiser.com.au pasakojo tapatybės atskleisti nepanoręs tėtis. – Mama liko namuose, o aš, mano dvi dukros ir Lucky tiesiog vaikštinėjome takeliais. Iš tiesų aš pro pat jį (aukso grynuolį) praėjau pirmas, bet mano dukra jį paspyrė su koja. Vėliau ji paklausė manęs, ar tai ne auksas. Negalėjome patikėti tuo, ką laikėme savo rankose.“

Šeimos radinys – išties didelis. Aukso grynuolio svoris siekia beveik 567 g, o jo vertė, pasak eksperto, kuriam aukso gabalėlį parodė šeima, mažiausiai 24 tūkst. dolerių.

„Pastaruoju metu mums iškilo finansinių problemų, tad sėkmė nusišypsojo pačiu laiku“, – portalui sakė vyras ir atskleidė, kad aukso grynuolį jie nori parduoti.

Tėvas pridūrė su šeima planuojantis sugrįžti į tą vietą, kur buvo rastas auksas. „Įprastai ten, kur randamas tokio dydžio grynuolis, aukso turėtų būti ir daugiau. Tikimės, kad tai pasitvirtins“, – tęsė vyras, tačiau vietos, kur tąkart vaikštinėjo su dukromis ir šunimi, atskleisti nepanoro.

Kaip rašo People.com, tai ne pirmas kartas, kai Australijoje randami tokio dydžio aukso grynuoliai. Pernai rugsėjį buvo rastas daugiau nei 76 tūkst. dolerių vertės grynuolis. Be to, net 8 iš 10 didžiausių kada nors pasaulyje aptiktų aukso grynuolių rasti būtent šiame saulėtame žemyne. Gal tikrai pats metas aplankyti Australiją?

2019 05 20 06:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt