šeštadienis, kovo 6 d.
Paskutinis penkiamečio noras išsipildė Kalėdų senelio glėbyje
tiesa.com

Kalėdiniame filme „A father Christmas“ pagrindinį Kalėdų senelio vaidmenį atlikęs Eric Schmitt-Matzen manė, kad jam jau niekada nebeteks imtis jam gerai žinomo vaidmens. Tačiau šių metų gruodį jis sulaukė netikėto skambučio, kurį vyras atsimins visą gyvenimą.

JAV Tenesio valstijos gyventojui paskambino vietinės ligoninės slaugė ir paprašė jo tuoj pat atvykti į ligoninę apsirėdžius Kalėdų senio kostiumu. „Buvau ką tik grįžęs iš darbo, kai manęs paprašė nedelsiant atvykti į ligoninę išpildyti sunkiai sergančio berniuko paskutinį norą. Net nespėjau apsirengti kaip dera tikram Kalėdų seniui ir išskubėjau į ligoninę“, - vyriškį citavo portalas Independent.co.uk.

Mechanikos inžinierius prisėdo ant berniuko lovos ir jo paklausė, kodėl jis mano, kad šiemet jis nešvęs Kalėdų. Vaikas buvo atvirtas: „ Jie man sako, kad aš mirsiu, bet aš nežinau, ką man pasakyti tiems, kurie manęs lauks kažkur... Ten kur aš išeisiu...“.

„Kai tu nuvyksi TEN, pasakyk, kad aš esu tavo Kalėdų senelis, o tu mano pats svarbiausias elfas ir jie tave įleis vidun“, - atsakė Kalėdų senelis.

Po šio atsakymo, berniukas ištiesė rankas į ant jo ligoninės lovos sėdintį Kalėdų senelį ir paklausė: „Ar tu gali man padėti, Santa?“.

Abu apsikabino ir berniukas mirė Kalėdų senelio glėbyje.

Visi akimirksniu suprato, kas nutiko. Į palatą greit įbėgo vaiko mama šaukdama, kad jos sūnui dar ne laikas išeiti.

E. Schmitt-Matzen sakė, kad jis greit paleido mirusį vaiką iš glbbio ir išskubėjo iš ligoninės. Vyras pasakojo, kad kelias dienas po šios sukrečiančios patirties jis negalėjo aplankyti savo anūkų ir nėjo į darbą.

2016 12 12 15:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt