pirmadienis, gegužės 17 d.
Patėvis, prievartavęs podukrą ir su ja turintis aštuonis vaikus, pripažintas kaltu
tiesa.com
2 WORKS FOR YOU

Henri Michelle Piette, prievartavęs Rosalyn McGinnis 19 metų, šiai trylikos metų amžiaus patyrus persileidimą privertė mergaitę nuleisti vaisių tualete.

Šėtonas patėvis buvo lyginamas su Josef Fritzl. Jis pripažintas kaltu dešimtmečius prievartavus podukrą Rosalyn McGinnis.

Henri Michelle Piette taip pat yra visų aštuonių jos vaikų tėvas.   

63 metų amžiaus vyras pirmą kartą mergaitę išprievartavo kai jai tebuvo 10. Po metų jis ją „vedė” ceremonijoje, kai juos sutuokė jo penkiolikos metų amžiaus sūnus.   

Rosalyn, kuriai šiuo metu yra 34, pasak teismo patyrė persileidimą būdama trylikos ir buvo H. M. Piette priversta vaisių nuleisti į kanalizaciją.   

Rosalyn teigia, esą sužinojusi, kas vyksta, jos mama išsiskyrė su H. M. Piette, tačiau 1997 metais jis pagrobė ją iš mokyklos ir tampė po visą Ameriką, kol galiausiai apsistojo Meksikoje.   

Rosalyn pirmą savo vaiką pagimdė sunkvežimyje, būdama vos penkiolikos.   

Ji teigia, kad jos prievartautojas visus pinigus leido alkoholiui ir narkotikams. Be to, jis ją mušė šaunamuoju ginklu, alaus buteliais ir beisbolo lazdomis.   

Piette neigė esąs kaltas ir teigė, kad visa tai - melas. Jis teigia, kad niekada jokių vaikų neprievartavo, o su žmona - mylėjosi.   

Rosalyn sugebėjo pasprukti tik atsitiktinai susitikusi porą, kuriai Piette pasirodė įtartinas ir netyčia jiems atskleidė savo tikrąjį amžių. Be to, jie pergyveno dėl vaikų, kurie iš pažiūros - badavo.   

Pora pasisiūlė padėti Rosalyn ir ji su vaikais pabėgo nuo prievartautojo.  

Ši byla lyginama su Josefo Frizl, aštuoniolika metų laikiusio savo dukrą slaptame požeminiame kambaryje, įrengtame rūsyje, o policijai ir žmonai tvirtinusio, esą dukra pabėgo iš namų, kad prisijungtų prie religinio kulto. 

2019 06 12 14:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt