trečiadienis, gegužės 27 d.
Pavydi sesuo, išskobusi jaunėlės sesers akis ir nukirtusi ausis kalėjime praleis 13 metų
tiesa.com
socialinių tinklų nuotraukos

Per pasaulį nuvilnijo pasipiktinimo banga, kai pirmą kartą šiais metais į viešumą iškilo ši itin kraupi byla: moteris, užpavydėjusi jaunėlei, septyniolikos metų amžiaus seseriai, dirbusiai modeliu, jos sėkmės, seserį nužudė ir išniekino jos kūną (sesei peiliu ji smogė 189 kartus. Teismo sprendimu pavyduolė sesė už grotų kolonijoje praleis trylika metų.

Sankt Peterburgo teismas nusprendė, kad Elizaveta Dubrovina, sesers nužudymo metu pademonstravusi ypatingą žiaurumą, kalėjime praleis 13 metų.  

Prieš teismą Elizaveta Dubrovina buvo priverstinai uždaryta į psichiatrinę ligoninę. Nužudymas įvykdytas 2016 metais, tačiau teismo medicinos ekspertai teismą Elizavetai leido rengti tik šiemet.  

Kas įvyko?  

22 metų amžiaus Elizaveta Dubrovina buvo apkaltinta nužudžiusi savo jaunėlę, septyniolikos metų amžiaus seserį, dirbusią modeliu.  

Elizaveta Dubrovina, pasak teismo, apimta pavydo priepuolio, išskobė sesers Stefanijos akis ir nukirto jai ausis.    

Stefanija užpuolimo metu sulaukė 189 kirčių bei dūrių peiliu.    

Užpuolimas įvyko Sankt Peterburgo mieste Rusijoje.    

Elizaveta kaltę neigia, ir, pasak spaudos, ketina apkaltinti nužudytosios sesers meilužį, 44 metų amžiaus Alexey Fateev, kurio bute Stefanija buvo nužudyta.    

Vis dėl to, prokurorai teigia, kad buvęs Stefanijos širdies draugas byloje yra liudininkas, jam nebuvo ir nebus pareikšti jokie įtarimai.    

Elizaveta, kuriai užpuolimo metu buvo 19 metų, yra kaltinama nužudymu su ypatingo žiaurumo elementais.    

Alexey Fateev Rusijos televizijoje paneigė bet kokias savo sąsajas su užpuolimu.    

Jis teigė radęs suraižytą mylimosios kūną kai grįžo iš parduotuvės, kurioje pirko vyną.    

Jis teigia sulaikęs Elizavetą, kuri ketino sprukti, kol atvyko policijos pareigūnai, kuriems žudikę seserį jis ir perdavė.    

Prokuroras teisme sakė: „užpuolimo metu ji (Elizaveta aut. past.) smogė aukai peiliu 189 kartus - į galvą, kaklą, rankas ir kojas. Mergina taip pat nupjovė sesers ausis.”    

Merginų mama taip pat tiki, kad žmogžudystę įvykdė dukros meilužis. Ji teigė, kad jos dukra jam buvo „švelniai tariant” neištikima.    

Tiesa, abi seserys didžiąją vaikystės dalį praleido vaikų namuose.    

2019 10 22 14:25
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt