šeštadienis, gruodžio 5 d.
Pavydo apimta moteris išskobė jaunėlės sesers akis ir nukirto jos ausis
tiesa.com
socialinių tinklų nuotrauka

22 metų amžiaus Elizaveta Dubrovina kaltinama nužudžiusi savo jaunėlę, septyniolikos metų amžiaus seserį, dirbusią modeliu. Tris metus praleidusi psichiatrinėje ligoninėje moteris stos prieš teismą.

Elizaveta Dubrovina, pasak teismo, apimta pavydo priepuolio, išskobė sesers Stefanijos akis ir nukirto jai ausis.  

Jei moteris bus pripažinta kalta, jai gali tekti 25 metų trukmės laisvės atėmimo bausmė. Stefanija užpuolimo metu sulaukė 189 kirčių bei dūrių peiliu.  

Užpuolimas įvyko Sankt Peterburgo mieste Rusijoje.  

Elizaveta kaltę neigia, ir, pasak spaudos, ketina apkaltinti nužudytosios sesers meilužį, 44 metų amžiaus Alexey Fateev, kurio bute Stefanija buvo nužudyta.  

Vis dėl to, prokurorai teigia, kad buvęs Stefanijos širdies draugas byloje yra liudininkas, jam nebuvo ir nebus pareikšti jokie įtarimai.  

Elizaveta, kuriai užpuolimo metu buvo 19 metų, yra kaltinama nužudymu su ypatingo žiaurumo elementais.  

Alexey Fateev Rusijos televizijoje paneigė bet kokias savo sąsajas su užpuolimu.  

Jis teigė radęs suraižytą mylimosios kūną kai grįžo iš parduotuvės, kurioje pirko vyną.  

Jis teigia sulaikęs Elizavetą, kuri ketino sprukti, kol atvyko policijos pareigūnai, kuriems žudikę seserį jis ir perdavė.  

Prokuroras teisme sakė: „užpuolimo metu ji (Elizaveta aut. past.) smogė aukai peiliu 189 kartus - į galvą, kaklą, rankas ir kojas. Mergina taip pat nupjovė sesers ausis.”  

Merginų mama taip pat tiki, kad žmogžudystę įvykdė dukros meilužis. Ji teigė, kad jos dukra jam buvo „švelniai tariant” neištikima.  

2019 09 25 13:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt