penktadienis, liepos 10 d.
Pedofilas šokiruojančiame interviu pripažino mėgavęsis išnaudodamas savo vaikus
tiesa.com
ABC4

Pedofilas šokiruojačiame televizijos interviu tvirtino, kad su savo vaikais lytiškai santykiavo dėl to, kad jį sužadino prieš tai jiems duota lytinio švietimo pamoka.

Pedofilas, kurio tapatybė nebuvo atskleista, tvirtino, kad tiesiog norėjo, kad jo vaikai gautų „išsilavinimą”, kurio jam jo paties tėvai nesuteikė, tačiau taip pat pridūrė, kad tuo mėgavosi.

Televizijai ABC4 jis kalbėjo: „gerai, aš suprantu, kad nebuvau labai geras tėvas. Bet mano norai visada buvo geri. Norėjau, kad mano vaikai būtų apsišvietę, tačiau buvo taip sunku viską mokyti tik teoriškai, neįsitraukiant į fizinius veiksmus, nes, kaip jau sakiau, tai buvo labai malonu. „Aš matau, kokie jaukūs, mieli ir nekalti yra vaikai, tad suprantu, kodėl mano veiksmai gali kelti šleikštulį.” - kalbėjo vyras. Vyro vardo teisėsauga neatskleisti nusprendė tam, kad būtų apsaugotas jo vaikų privatumas, o taip pat ir kitų kaimynystėje gyvenusių 21 jaunuolio, kuriuos jis taip pat lytiškai išnaudojo. Vyras kalėjime kalėjo 22 metus ir dabar teigia, kad intensyvios terapijos dėka nebekelia jokio pavojaus vaikams.

2019 11 04 16:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt