trečiadienis, gegužės 27 d.
Pedofilas tėvas, tvirkinęs penkiametę dukrytę žmonai pareiškė: „ji - geresnė, nei tu”
tiesa.com
pixabay asociatyvi nuotrauka

Tėvas, kurio vardo žiniasklaida negali atskleisti dėl teisinių  priežasčių, brutalius užpuolimus prieš savo paties mažametę dukterį vykdė šeimos namuose Brisbane, Australijoje. 

Mergaitės motinai kartą užtikus jį prievartaujant mažametę dukterį, vyras jai rėžė: „ji - geresnė, nei tu”.

Vyras teismo kaltu pripažintas dėl 11-kos dukters išprievartavimų, įvykdytų tarp 1970 ir 1980 metų.   

Jis tvirtino dukterį „mokęs”.  

Mergaitė tvirkinama buvo šeimos namuose Toowoomba, netoli Brisbeino Australijoje. Jos tėvas ją buvo įspėjęs, kad jei ši nueis kam nors pasiskųsti, nužudys ir ją, ir jos mamą.   

Pasak Brisbeino apygardos teismo auka, kuriai dabar - jau 51-eri metai, bandydama tėvo išvengti miegodavo mašinoje arba po namu.   

Ji nepranešė policijai apie ją prievartavusį pedofilą iki pat 2014  metų iš baimės, kad šis nužudys ją ar jos mylimuosius.   

Žiuri nesugebėjo prieiti verdikto, kai byla buvo nagrinėjama 2016 metais ir privertė auką dar sykį atversti istorijos puslapius šiemet.    Pedofilas taip pat smurtavo prieš jos mamą ir brolius bei seseris.   Lytiškai dukrą jis prievartavo nuo penkerių iki penkiolikos metų amžiaus, pirmą ataką įvykdė mergaitės mamai išvykus gimdyti į ligoninę.    Auka dėl prievartos patyrė potrauminio streso sindromą, nerimo priepuolius, kentėjo dėl košmarų.    Jos tėvui skirta atlyginti £522,200 dėl sukeltos neturtinės žalos bei kalėjimo bausmė. 

2019 05 15 12:45
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt