trečiadienis, rugpjūčio 4 d.
Pekine dėl stiprių liūčių atšaukta daugiau kaip 370 skrydžių
BNS
Pexels
Pekinas

Kinijos sostinę per pastarąsias dvi paras užklupus stipriausiai šiais metais liūčių virtinei, vien per pastarąją parą dviejuose Pekino oro uostuose buvo atšaukta daugiau kaip 370 skrydžių, skelbia valstybinė naujienų agentūra „Xinhua“.

Pekino tarptautinis oro uostas dėl blogų oro sąlygų atšaukė 186 reisus, o dar beveik 130 reisų vėlavo. Antrasis Kinijos sostinės oro uostas buvo priverstas atšaukti 187 skrydžius, dar apie 120 reisų buvo sustabdyti arba atidėti.

Įvairiose ​​miesto vietose buvo užtvindyta šimtai automobilių, požeminių garažų ir konstrukcijų. Viename rajonų vėjas nulaužė 300 metų senumo pušį, kuri buvo saugoma valstybės ir turėjo išskirtinį numerį gamtos apsaugos registre.

Dėl stiprių liūčių buvo užtvindytos ir uždarytos mažiausiai dvi metro stotys, atšaukta keliasdešimt traukinių reisų. Municipalinės ir avarinės tarnybos dirba avariniu režimu, o valdžios institucijos vertina ekonominę žalą.

Remiantis prognozėmis, per artimiausias dvi paras dienas lietūs ir liūtys Pekine tęsis, tačiau lis gerokai silpniau.

Valdžia rekomenduoja gyventojams dėl purvo nuošliaužų grėsmės be reikalo nevykti į kalvotus sostinės rajonus, o dalis greitkelių jau uždaryti. Vyriausybė taip pat nusprendė laikinai sustabdyti 114 parkų ir turistinių objektų Pekine bei jo apylinkėse veiklą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 07 18 20:29
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt