pirmadienis, kovo 1 d.
Penkiametį išprievartavo grupė devynmečių berniukų - vaikas sunkiai traumuotas
tiesa.com
pixabay asociatyvi nuotrauka

Berniuko, kurio vardą draudžia atskleisti įstatymas, mama mano, kad vienas iš jos sūnų išprievartavusių vyresnių berniukų ir pats greičiausiai patyrė lytinę prievartą.

Mama žiniasklaidai atskleidė, kad jos penkerių metukų sūnus buvo išprievartautas vyresnių berniukų. Įvykis vaiką sunkiai psichologiškai sutraumavo.  

Keturi devynerių metų amžiaus berniukai, teismo žiniomis, paeiliui prievartavo savo mažametę auką. Skelbiama, kad užpuolimo metu mažam berniukui jie kartojo „dabar tu būsi mano k**ė”.  

Šokiruojantis užpuolimas įvyko Newcastle, Pietų Afrikoje. Berniuko mama ėmė nerimauti šiam 14:00 neparėjus iš mokyklos.  

„Nerimavau, nes jis ir po valandos negrįžo namo ir pasirodė tik 15:30. Aš jo paklausiau kas nutiko ir tada jis man pasakė, kad keturi vyresni vaikai jį įstūmė į klasę ir tada paeiliui prievartavo.”  

29 metų amžiaus mama teigia, kad berniuko elgesys po įvykio kardinaliai pasikeitė, jis bijo grįžti į mokyklą. Ji teigia, kad policija jiems nepadeda ir teigia nežinanti ką Tokiu atveju reikėtų daryti.  

„Ėjau į Tsakane policijos nuovadą, tačiau jie atsisakė užvesti bylą, sakė, kad neturi vietos, tinkamos jauniems vaikams. Nuvedžiau jį ir vietos polikliniką, ir, nors Jie ir sakė, kad mano sūnaus sveikatai nėra smarkiai pakenkta, nerimauju, kad jam su sveikata nėra gerai”, - pasakojo mama.  

„Jis dabar labai agresyvus su kitais vaikais, o praėjusią savaitę išvis užsispyrė neiti į mokyklą.”  

Mama taip pat išreiškė nerimą, kad vienas iš jos sūnaus užpuolikų pats patyrė seksualinę prievartą.  

Ji sakė liūdinti, kad mokykla į šį įvykį žiūri aplaidžiai, ir, nors berniukų vardai jai žinomi, tik vieno iš jų tėvai paskambino atsiprašyti už tokį vaikų elgesį.

2019 09 26 11:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt