šeštadienis, rugsėjo 19 d.
Penkios priežastys, kodėl L. Messi nori palikti „Barceloną”
Alfa.lt

Ispanijos futbolo klubo „Barcelona“ kapitonas Lionelis Messi nori palikti ekipą. Kaip rašo „Diario Sport“, tokiam žaidėjo sprendimui yra penkios pagrindinės priežastys.

Pirmoji: argentiniečiui didelis smūgis buvo, kai šių metų sausio pradžioje klubas atleido vyriausiąjį trenerį Ernesto Valverde. Futbolininkas palaikė gerus santykius su šiuo specialistu. Žaidėjas negalėjo rasti priežasties, kodėl naujuoju strategu buvo paskitas Quiqe Setienas.

Antroji: L. Messi niekada neturėjo gerų santykių su dabartine klubo vadovybe. Futbolininkas mano, kad po pralaimėjimo Čempionų lygoje Miuncheno „Bayern“ ekipai (2:8) turėjo įvykti radikalūs pokyčiai, tačiau tai neįvyko.

Trečioji: argentinietis nėra patenkintas klubo planavimu. Kapitonas įsitikinęs, jog komanda griauna save iš vidaus per kiekvieną žaidėjų pirkimo-pardavimo „langą”.

Ketvirtoji: žaidėjui nepatiko tai, kaip Luisas Suarezas buvo informuotas, kad iš jo nieko nebesitikima. Urugvajietis yra vienas geriausių Lionelio draugų. Messi mano, kad Suarezas nusipelno daugiau pagarbos.

Penktoji: „Barcelonos“ puolėjas turėjo minčių išvykti, tačiau pirmiausia jis norėjo pasikalbėti su naujuoju vyriausiuoju treneriu Ronaldu Koemanu. Tačiau specialisto pasiūlytas projektas neįtikino L. Messi. Žaidėjas nemano, kad gali laimėti titulus su „Barça“, o ir laukti neturi laiko, nes jam jau 33 metai.

Kai kurie šaltiniai pranešė, kad argenitienis nori rungtyniauti anglų klube „Manchester City“. O antradienį, kaip jau rašėme, L. Messi Barselonos vadovams pateikė prašymą palikti klubą.

2020 08 26 14:24
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt