sekmadienis, lapkričio 29 d.
Per katastrofą trijų vaikų netekę australai sūpuoja naujagimę
tiesa.com

Prieš dvejus metus 2014-ųjų liepos 17 diena tūkstančių žmonių gyvenimus įvairiuose žemės kampeliuose pavertė pragaru. Tądien virš Ukrainos rytuose esančio separatisninio regiono buvo numuštas Malaizijos oro linijų lėktuvas, skridęs reisu MH17 iš Amsterdamo į Kvala Lampūrą.

Lėktuvą numušė BUK kovinė raketa, paleista Rusijos kontroliuojamų separatistų. Laineris sprogo ore. Žuvo visi juo skridę 298 žmonės, tarp jų 27 australai.

Šioje aviakatstrofoje savo trijų vaikų neteko ir australų pora Anthony Maslino ir Marite Norris. Lėktuvu skrido trys jų vaikai 3 metų Mo, 12 metų Evie ir 10 metų Otis Maslinai. Vaikai žuvo, kartu ir su jais skridęs senelis Nickas Norrisas.

Šeima buvo sugniuždyta. Ir nors, kaip jie patys sakė, po katastrofos dienos jie pragarą išgyveno iš naujo ir iš naujo kiekvieną sekundę, laikas padėjo jiems grįžti į gyvenimą.

Šia savaitę autsralų pora Anthony ir Marite pranešė, jog susilaukė dukrytės. Jie pavadino ją Violet May Maslin.

Kalbėdami su žurnalistai tėvai teigė, jog kūdikis yra geriausias įrodymas, kad meilė stipresnė už neapykantą, o vaikelis – tai dovana, atsiųsta žuvusių jų šeimos narių, pranešė BBC.

„Mes toliau gyvename su skausmu, bet Violet ir suvokimas, kad visi mūsų vaikai visada bus su mumis, į mūsų tamsą įneša šviesos spindulį, – vylėsi A.Maslinas. – Toliau mylėsime visus keturis savo vaikus.“

2016 05 12 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt