pirmadienis, rugpjūčio 10 d.
Per regiono tarybos nario užpuolimą nušautas jo trejų metų sūnus
tiesa.com
pixabay

Ukrainos policija pirmadienį sulaikė du asmenis, įtariamus per vieno verslininko ir regiono tarybos nario užpuolimą automobilyje Kijeve nušovus jo trejų metų sūnų.

Vienas užpuolikų sekmadienio vakarą Kijevo centre taikėsi į automobilio vairuotoją, bet kulka pakirto automobilyje buvusį berniuką, pranešė miesto policija. „Vaikas mirė nuo šautinės žaizdos, greitosios pagalbos automobilyje pakeliui į ligoninę“, – sakoma policijos pranešime.

Jo tėvas nebuvo sužeistas. Pasak policijos, užpuolimo motyvas buvo tėvo verslo reikalai. Pareigūnai nustatė du įtariamus jaunuolius ir rado per nužudymą panaudotą ginklą, bet vis dar ieško nusikaltimo organizatoriaus.

Nurodoma, kad užpuolimo taikinys buvo Viačeslavas Sobolevas, restorano savininkas ir Kijevo regiono tarybos narys, priklausantis buvusio prezidento Petro Porošenkos partijai. Šaudyta prie jo itališko maisto restorano.

Ukrainos policijos viršininkas Ihoris Klymenka žurnalistams sakė, kad buvo sulaikyti du įtariamieji, 18 ir 19 metų amžiaus, ginkluoti šautuvu. „[Jie] šaudė iš kaimyninio namo“, – spaudos konferencijoje sakė I. Klymenka.

Kijevo policijos viršininkas Andrijus Kryščenka sakė, kad „šio mirtino šūvio priežastis buvo tėvo verslo ir ekonominė veikla“. „Niekas nesutrukdys policijai surasti šio nusikaltimo organizatorių“, – pridūrė jis.

2019 12 02 20:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt