trečiadienis, liepos 6 d.
Perimtas okupanto pokalbis su draugu: mums ten pi*dec
Alfa.lt
Ukrainos saugumo tarnyba
Susirašinėjimas

Ukrainos saugumo tarnyba nutekino okupanto susirašinėjimą su draugu. Susirašinėjimas vyko tarp dviejų rusų – Aleksandro ir Ernesto, kuris yra Rusijos karys Ukrainoje. Alfa.lt išvertė jų pokalbį.

A: Labas. Kur tu dingęs? Aš tau skambinau ir rašiau.

E: Labas. Aš Ukrainoje, Chersono srityje.

A: Kaip ten pas Jus reikalai, viskas gerai? Kada namo?

E: Koks namo? Čia bent jau išgyventi.

A: Ta prasme?

E: Čia visiškas piz*ec. Mus grupėmis žudo, aš tiek lavonų niekada nematęs. Mes kur beatvažiuojame, mus muša iš dangaus. Aš juk pats dirbu su apšaudymu, tai mes net atsako negalime pateikti. Kai pamačiau susprogdintą savo draugą, tai beveik pusvalandį vėmiau. Man dar niekada taip bloga nebuvo.

A: Piz*ec. Žiūrėjau naujienas per televiziją, tai, kiek supratau, pas mus ten yra ryškių pasiekimų ir iki gegužės 9 d. paimsime Kyjivą.

E: Koks na*ui Kyjivas? Aš dabar Belozerkoj, mes tik prieš kelias savaites pasitraukėme iš Černobaevkos. Ten suknistas pragaras. Kiek ten mūsų žuvo, tu net negali įsivaizduoti. Ten ne vienas dalinys liko visam laikui. O mūsų dalba*obai sako, kad čia viskas dėl to, kad mes blogai įsitvirtinome. Tu primesk, mes dabar poroloną užkasam. Tu įsivaizduoji, kokia čia duobė? Jei į mus pataikys, tai bus mūsų kapavietė.

A: Kaip čia taip? Man sunku patikėti.

E: Brolau, aš tau patvirtinu! Mes čia tokios piz*di gavom, kad net sunku tau paaiškinti. Aš dabar net Julijai paskambinau, papasakojau, kas ir kaip. Brolau... Jei aš mirsiu, prižiūrėk ją ir Tiomką. Jam tik 4 metai.

A: Ką čia kalbi, išvis jau?! Koks mirsiu! Laikykis ten.

2022 04 25 17:36
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt