antradienis, rugpjūčio 11 d.
Pietų Korėjoje – naujų COVID-19 atvejų šuolis
Alfa.lt

Pietų Korėja šeštadienį pranešė, kad pastarąją parą šalyje užregistruota daugiausiai naujų koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejų per beveik keturis mėnesius, dauguma jų – įvežtiniai.

Korėjos ligų kontrolės ir prevencijos centrų duomenimis, koronavirusas diagnozuotas 113 žmonių, 86 iš jų atvyko iš užsienio. Bendras susirgimo atvejų skaičius šalyje išaugo iki 14 092.

Šeštadienį paskelbtas skaičius – didžiausias nuo kovo 31 dienos, kai buvo pranešta apie 125 naujus atvejus. Paros skaičius perkopė šimtą pirmą kartą nuo balandžio 1-osios.

Visiems atvykusiesiems iš užsienio privaloma 14 dienų izoliacija.

Pietų Korėja ankstyvuoju pandemijos etapu išgyveno vieną didžiausių koronaviruso protrūkių, bet sugebėjo suvaldyti infekcijos plitimą vykdydama programą „atsekti, ištirti ir gydyti“. Kitaip nei didžiojoje Europos dalyje ir kitur pasaulyje, šalyje nebuvo įvestas privalomas visuotinis karantinas.

Pietų Korėja laikoma pavyzdžiu, kaip kovoti su pandemija, daugumai gyventojų laikantis koronaviruso prevencijos priemonių, tokių kaip veido kaukių dėvėjimas.

Naujų koronavirusinio susirgimų padaugėjo šaliai siekiant sugrįžti prie normalaus gyvenimo. Be kita ko, planuojama nuo sekmadienį į stadionus įleisti ribotą skaičių beisbolo sirgalių. 

2020 07 25 17:07
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt