trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
Po avarijos automobilyje įkalinta moteris šešias dienas išgyveno rinkdama lietaus vandenį
tiesa.com
Twitter.com

Per karščio bangą Europoje automobilyje įkalinta sužeista moteris išgyveno tik per stebuklą. Ji senu kramtomos gumos indeliu rinko lietaus vandenį.

45-erių Corine Bastide automobiliu važiavo pro Liege miestą Belgijoje, kai nesuvaldžius transporto priemonės jis nusuko į griovį atokiame miške. Moteris liko sąmoninga, tačiau stipriai susižeidė stuburą ir negalėjo pajudėti.

Nelaimė nutiko liepos 23 d. Corine manė, kad jos, Europoje tuo metu siaučiant karščio bangai, taip niekas ir nespės laiku surasti. Kai kur oras tomis dienomis įkaito iki 41,7 laipsnių Celsjaus.

Kalbėdama iš ligoninės, kurioje gydosi patirtas traumas, ji sakė, kad pirmąją dieną jos mobilus telefonas niekaip nenustojo skambėjęs, tačiau jo pasiekti ir atsiliepti Corine negalėjo. Kitą dieną telefonas nė kartonesuskambėjo, nes išsikrovė.

Karščio bangą pakeitė stiprus lietus. C. Bestide sugebėjo pėda atidaryti automobilio dureles ir pasinaudoti senu kramtomos gumos indeliu, kad pasirinktų šiek tiek lietaus vandens ir jo atsigertų.

Tuo tarpu jos šeima kartu su policija moters intensyviai ieškojo.

Paskutinį kartą Corine buvo pastebėta netoliese buvusioje degalinėje kelios valandos iki avarijos.

Po šešių dienų gausi savanorių komanda surado automobilyje įkalintą C. Bestide. Ją pastebėjusią moterį sužeistoji vadino savo angelu sargu.

Corine pridūrė niekada nepraradusi vilties būti surasta ir džiaugėsi, kad yra gyva.

Vietiniam transliuotojui „RTBF“ ji sakė: „Iš šios situacijos išsikapsčiau tam, kad galėčiau su savo vaikais padaryti viską, ką planavau. Tai jie man suteikė stiprybės nepasiduoti.“

Corine sūnus atskleidė, kad mamos dabar laukai operacija, o po jos – kelias savaites trunkanti reabilitacija.

2019 08 03 05:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt