ketvirtadienis, rugsėjo 29 d.
Po J. Bieberio koncerto surengtame vakarėlyje pašauti keturi žmonės
BNS
Scanpix
Justinas Bieberis

LPo Justino Bieberio koncerto šeštadienį vykusiame vakarėlyje Los Andžele kilus muštynėms, buvo pašauti keturi žmonės, pranešė policija.

Pasak Los Andželo policijos, susišaudymas įvyko restorano „The Nice Guy“ prieigose. Jo metu sužeisti keturi vyrai: 19-os, 20-ies, 22-ejų ir 60-ies metų. Jų pavardės neviešinamos.

Į iškvietimą sureagavę pareigūnai rado du nukentėjusiuosius, jie buvo pristatyti į ligoninę. Pavojus jų gyvybėms negresia.

Dar du nukentėjusieji į ligonines nuvyko patys. Visų keturių žmonių būklė stabili.

Detektyvai paprašė liudininkų padėti atpažinti užpuoliką.

Garsenybių pasaulio naujienų portale TMZ ir socialiniuose tinkluose paskelbtuose vaizdo įrašuose matyti, kaip reperis „Kodak Black“ pozuoja nuotraukoms su grupe žmonių prie restorano tuo metu, kai kilo muštynės. Jis yra yra tarp keleto žmonių, dalyvavusių muštynėse.

Teisėsaugos šaltiniai televizijai „NBC News“ teigė, kad „Kodak Black“, kurio tikrasis vardas yra Billas Kapri, yra vienas iš pašautųjų. Atsakymo į užklausą jo leidybos kompanija „Atlantic Records“ nepateikė.

Vakarėlis buvo surengtas po privataus J. Bieberio koncerto, JAV laukiant amerikietiškojo futbolo didžiojo finalo „Super Bowl“.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

2022 02 13 15:35
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt