trečiadienis, rugpjūčio 4 d.
Po operacijos sveikstantis popiežius Pranciškus antradienį papusryčiavo ir pasivaikščiojo
BNS

Po žarnyno operacijos sveikstantis popiežius Pranciškus antradienį papusryčiavo, skaitė laikraščius ir pasivaikščiojo, pranešė Vatikanas, paskelbęs, kad pooperacinių tyrimų rezultatai yra „geri“ ir normalūs.

Vatikano atstovo Matteo Bruni pranešime sakoma, kad popiežius po sekmadienį atliktos operacijos miegojo gerai.

„Jo Šventenybė popiežius Pranciškus naktį gerai ilsėjosi, – pranešė M. Bruni. – Šį rytą jis papusryčiavo, perskaitė keletą laikraščių ir atsikėlė pasivaikščioti. Sveikimo procesas vyksta sklandžiai. Įprastų kontrolinių tyrimų rezultatai yra geri.“

84 metų pontifikui sekmadienį buvo atlikta trijų valandų trukmės operacija, kurios metu pašalinta pusė storosios žarnos dėl susiaurėjimo.

Pasak M. Bruni, operacija truko apie tris valandas, bet Pranciškaus „bendra būklė yra gera, jis budrus ir kvėpuoja be pagalbos“.

Manoma, kad popiežius visą savaitę liks Romoje veikiančioje Gemelli ligoninėje, kurioje yra specialus popiežiams skirtas apartamentų komplektas.

Pontifikas ligoninėje „liks apie septynias dienas, jeigu nebus komplikacijų“, nurodė M. Bruni.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 07 07 10:15
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt