penktadienis, liepos 3 d.
Po vilkiko su mirusiais imigrantais tragedijos Vietnamas pasmerkė prekybą žmonėmis
tiesa.com
pixabay nuotrauka

Po to, kai britų policija patvirtino, kad praėjusią savaitę Jungtinėje Karalystėje vilkike rasti 39 negyvi imigrantai buvo vietnamiečiai, Vietnamas šeštadienį „griežtai pasmerkė“ prekybą žmonėmis.

Dauguma aukų buvo kilusios iš centrinės Vietnamo dalies, kurioje veikia daugybė tarpininkų, padedančių norintiesiems nusigauti į Europą – dažniausiai per Rusiją – ir Senajame žemyne užsidirbti pinigų.

Rytų Londone šaldomame vilkiko konteineryje 31 vyras ir 8 moterys aptikti spalio 23 d. Penktadienį dėl įtarimų prekyba žmonėmis centrinėje Vietnamo Ha Tinio provincijoje suimti du žmonės. Tuo metu britų policija ieško daugiau įtariamųjų.

Vietnamas „griežtai smerkia prekybą žmonėmis ir laiko tai rimtu nusikaltimu“, – sakoma šalies užsienio reikalų ministerijos pranešime.

Nelaimę Rytų Londone ministerija pavadino „rimta humanitarine tragedija“ ir paragino kovoti su prekybos žmonėmis rykšte.

„Vietnamas ragina viso regiono ir pasaulio šalis sustiprinti bendradarbiavimą kovojant su prekyba žmonėmis tam, kad nepasikartotų tokios tragedijos“, – skelbiama pranešime.

2019 11 02 07:55
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt