ketvirtadienis, rugsėjo 24 d.
Policija ieško gaujos barbarų gatvėje dyrusių kailį gyvam šuniui
tiesa.com
twitter nuotrauka

Įspėjimas: nuotraukos gali sukelti nemenką stresą.

Benamis šunelis, vietos gyventojų pavadintas Rosita, buvo rastas itin silpnos būklės, šalia maisto šuneliui dažnai išnešdavusio geradario namų Kordoboje, Argentinoje.

Šunelis stebuklingai išgyveno gaujos chuliganų gatvėje įvykdytą barbarišką aktą: šie linksminosi gyvam šuniui dirdami odą.

Įvykio šokiruoti vietos gyventojai sukėlė ant kojų gyvūnų gerovės aktyvistus ir priglobė šunelį. Šokiruojančios nuotraukos leidžia suprasti, kaip sunkiai buvo sužalotas gyvūnas.

Viena šunelį gydžiusių veterinarių Veronica Nuesch stebėjosi, kaip atkakliai Rosita buvo nusiteikusi išgyventi ir teigė, kad jos kailiukas buvo atluptas tarsi apelsino žievė.

Ji pavadino kalytę mažąja kovotoja ir teigė, kad gyvūnas sveiksta.

Apie incidentą buvo pranešta policijai, pareigūnai tiria seriją įvykių, kuriuose katės ir šunys buvo pakarti ar nušauti. Rositos užpuolikų dar vis nepavyko surasti.

Kalytei pagamintas švarkelis, neleidžiantis sušalti, jos žaizdos gija.

Žmonės, komentavę įvykį internete priminė, kad šis įvykis labai panašus į šunelio, vardu Šokoladas, išniekinimą Argentinoje. Trijų mėnesių amžiaus šunytis mirė praėjus trims dienoms po to, kai jam buvo nudirtas kailis.

Po incidento vietos gyventojai išsirikiavo į eilę pasiūlyti naujus namus benamiams šunyčiams, kad jie nesulauktų panašaus likimo.

2019 05 04 09:35
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt