antradienis, rugpjūčio 4 d.
Policija: iš 45 metrų aukščio kritusios mažametės mirtis galėjo būti žmogžudystė
tiesa.com
facebook nuotrauka

Pusantrų metukų amžiaus Chloe Wiegand mirtis sukrėtė visą pasaulį. Nuo 11 aukštų pastato aukščio laivo kritusios mažutės mergaitės gyvenimas baigėsi kai kruiziniam laivui Freedom of the Seas (Jūrų Laisvė aut. past.), kuriuo ji keliavo su šeima, prisišvartavus Puerto Rico San Juan uoste ji tariamai išsprūdo iš rankų ją laikiusiam seneliui.

Policija dabar teigia, kad šiurpi mažylės mirtis iš tiesų galėjo būti žmogžudystė.   

Po incidento mergytė buvo išgabenta į vietos ligoninę, tačiau, nepaisant visų medicininio personalo dėtų pastangų jos gyvybė užgeso.   

Nors iš pradžių buvo pranešta, kad pusantrų metukų amžiaus Chloe išsprūdo ją laikiusiam seneliui Salvatore Anello iš rankų, šią informaciją neigia jų šeimos advokatas.  

Seržantas Jose D. Sanchez, Puerto Rico San Juan policijos tarnybos žmogžudysčių ir sunkių nusikaltimų skyriaus vadas teigia, kad policija neatmeta nė vieno įvykio scenarijaus ir mano, jog tai galėjo būti ir žmogžudystė.   

Įvykio scenarijus, pasiekęs viešąją erdvę teigė, kad Chloe senelis Salvatore Anello mažylę pasodino ant ranktūrio, prieš kurį, jo manymu, buvo stiklas. Chloe mėgo sėdėti prieš langą, nes taip žiūrėdavo, kaip jos vyresnėlis brolis žaidžia ledo ritulį ir barbendavo į ją nuo aikštelės skiriančias skaidrias apsaugas.

Lemtingą dieną Chloe esą padarė tokį pat veiksmą, tačiau stiklo prieš ją nebuvo, tad mažylė krito iš 45 metrų aukščio. 

2019 07 10 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt