sekmadienis, vasario 28 d.
Policija sukelta ant kojų: ieškoma lietuvio pagrobusio merginą ir peiliu sužeidusio kitus
tiesa.com

Vokietijos Erfurto miesto policija nuo ketvirtadienio ryto ieško 41 metų lietuvio.

Kaip rašo tinklapis Welt.de, lietuvis pagrobė savo buvusią merginą iš jos buto Erfurte.

Policijos duomenimis, pagrobimas įvyko ankstų ketvirtadienio rytą, 4.30 val. Jis griebė už peilio ir, grasindamas moteriai, ištempė ją iš namo.

Nusikaltimo metu bute buvo dar vienas vyras, jo santykiai su pagrobtąja, anot vokiečių tinklapio, neaiškus. Bute buvęs vyras nesužeistas.

Bėgdamas iš namo lietuvis pagrobėjas sužeidė atsitiktinį praeivį (24 m.). Anot Vokietijos policijos, jis sunkiai sužeistas, jam atlikta operacija. Neaišku, ar praeivis norėjo padėti moteriai, ar lietuvis jį užpuolė be priežasties.

Policija kol kas negali apklausti sužeisto praeivio, mat jo sužalojimai – rimti.

Policija perspėjo, kad pagrobėjas gali sukiotis aplink miesto geležinkelio stotį. Dėl šios priežasties ji buvo uždaryta beveik valandai.

Socialiniame tinkle „Twitter“ Vokietijos policija bėglį apibūdino kaip „rytų europietį, apsirengusį žalios spalvos marškinėliais ir smėlio spalvos šortais“, rašo Welt.de.

Vokietijos policija paskelbė, kad pagrobta moteris jau yra policijos žinioje.

Pagrobėjas vis dar nesulaikytas.

„Mes turėjome uždaryti Erfurto–Veimaro geležinkelio liniją. Dėl intensyvių paieškos darbų ribojame ir automobilių eismą. Mes neteikiame informacijos konkrečią paieškų vietą dėl taktinių priežasčių“, – rašoma policijos feisbuko paskyroje.

ŠALTINIS:delfi.lt

2018 07 27 06:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt