pirmadienis, spalio 18 d.
„Politico“: D. Trumpo aplinka įsitikinusi, kad jis dalyvaus 2024 m. prezidento rinkimuose
Alfa.lt
Pixabay
Donaldas Trumpas

Buvęs Jungtinių Amerikos Valstijų lyderis respublikonas Donaldas Trumpas dalyvaus 2024 m. JAV prezidento rinkimuose, tačiau šiuo metu jis dar nepriėmė galutinio sprendimo šiuo klausimu ir laukia tinkamo momento tai paskelbti. Tuo neabejoja jo aplinka.

Apie tai antradienį pranešė laikraštis „Politico“, cituodamas šaltinius, artimus D. Trumpui, taip pat JAV respublikonų partijos narius.

Kaip pažymi leidinys, buvęs prezidentas pastaruoju metu gerokai padidino savo buvimą žiniasklaidos erdvėje, o jo būstinė suaktyvino lėšų rinkimą ir ėmė vis dažniau skelbti politines reklamas su išpuoliais prieš dabartinį demokratų prezidentą Joe Bideną. Remiantis leidinio šaltiniais, J. Bideno reitingų sumažėjimas, atsižvelgiant į blogėjančią padėtį plintant koronavirusinei infekcijai ir tai, kas įvyko Afganistane, sustiprino D. Trumpo susidomėjimą dalyvauti rinkimuose.

„Jis iš tiesų neapsisprendė, bet mes visi manome, kad jis dalyvaus“, – sakė vienas šaltinis ir pabrėžė, kad D. Trumpas laukia tinkamo momento.

Tikimybę, kad D. Trumpas ketina dalyvauti kitose prezidento lenktynėse, anot laikraščio, išreiškė ir respublikonų kongresmenas Jimas Jordanas (iš Ohajo), kuris laikomas vienu aktyviausių buvusio Baltųjų rūmų šeimininko rėmėjų.

„Aš žinau apie tai [kad Trumpas dalyvaus rinkimuose]. Su juo vakar kalbėjau. Jis beveik pasirengęs apie tai pranešti po visos šios beprotybės Afganistane“, – cituoja jį „Politico“ ir pažymi, kad kai J. Jordanas tai pasakė, jo žodžius be jo žinios į vaizdo kamerą įrašė demokratų aktyvistai, kuriems pavyko įsiskverbti į vieną uždarų respublikonų susirinkimų.

Tuo metu buvęs D. Trumpo patarėjas ir atstovas spaudai Jasonas Milleris 99-100 procentų yra įsitikinęs, kad buvęs prezidentas vėl dalyvaus rinkimuose.

„Manau, kad jis neabejotinai dalyvaus 2024 m. rinkimuose. Vakar vakare gerai pasikalbėjome“, – sakė jis, taip pat pabrėždamas, kad D. Trumpas dar nepriėmė galutinio sprendimo.

2021 09 08 09:40
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt