penktadienis, rugpjūčio 6 d.
„Ponai ir ponios“: šio kreipinio orlaiviuose nebeišgirsite
BNS
Pixabay

Didžiausia Europos oro grupė „Lufthansa“ nusprendė sveikindama savo orlaivių keleivius atsisakyti kreipinio „ponai ir ponios“ ir vartoti lyčių požiūriu neutralius kreipinius.

Vokietijos oro vežėjos atstovas spaudai naujienų agentūrai AFP antradienį pareiškė, jog tokiu būdu norima užtikrinti, kad laukiami jaustųsi visi orlaivių keleiviai, įskaitant tuos, kurie savęs netapatina nei su vyrais, nei su moterimis.

„Įguloms nurodoma keleivius sveikinti taip, kad būtų įtraukiami visi keleiviai“, – pareiškė jis ir pridūrė, jog į keleivius bus kreipiamasi „brangūs svečiai“ arba tiesiog sveikinamasi „labas rytas“, ar „labas vakaras“.

Naujoji politika, kuri bus diegiama laipsniškai, bus taikoma Vokietijos oro milžinei „Lufthansa“, taip pat grupei priklausančioms oro bendrovėms „Swiss“, „Austrian Airlines“, „Brussels Airlines“ ir „Eurowings“.

„Lufthansa“ paaiškino, jog tokiu būdu reaguoja į „visuomenėje teisingai vykstančią diskusiją“ apie nebinarinio lytiškumo asmenų tapatybės pripažinimą ir norą „vertinti visus savo orlaivių svečius“.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 07 14 08:09
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt