šeštadienis, spalio 24 d.
Popiežius pakliuvo į nemalonų incidentą, kuris žaibiškai plinta internete
tiesa.com
stop kadro nuotrauka

Antradienį, Naujųjų metų išvakarėse, popiežius Pranciškus, kaip ir kiekvieną kartą, išėjo pasisveikinti su tūkstantine žmonių minia.

Kaip visada, popiežius mielai persimesdavo keliais žodžiais ir paspausdavo tikintiesiems rankas, dažnai sustodamas prie vaikų ir jiems nusišypsodamas. Tačiau šįkart popiežiaus pasisveikinimą palydėjo nedidelis incidentas, kurį užfiksavo užsienio žiniasklaida.

Popiežius Pranciškus sveikino žmones Šv. Petro aikštėje Naujųjų metų išvakarėse, kai staiga jis turėjo atsitraukti nuo moters, kuri sugriebė popiežiaus ranką ir patraukė ją link savęs. Paėmusi jo ranką, ji kreipėsi į 83 metų popiežių, tačiau neaišku, ką ji bandė jam pasakyti.

Bandydamas išlaisvinti ranką, popiežius pliaukštelėjo moteriai per ranką ir atrodė labai nepatenkintas. Kaip visa tai atrodė galite pamatyti įraše. Pranciškus tęsė savo apsilankymą eidamas truputį toliau nuo jį sveikinančių žmonių, bet vėliau vėl atsipalaidavo ir bendravo su kitais vaikais.

Dauguma per „Twitter“ pasisakiusių komentatorių palaikė pontifiko ūmią reakciją. „JIS YRA ŽMOGUS... Būdamas popiežiumi netampi atsparus Skausmui ir neišvengi Reakcijos į skausmą“, – rašoma viename iš komentarų, atspindėjusių daugelio poziciją.

Tačiau trečiadienį Pranciškus sakė apgailestaujantis, kad prarado savitvardą. Aukodamas pirmąsias mišias naujausiais 2020 metais pontifikas pasmerkė „bet kokį smurtą prieš moteris“ kaip „Dievo, gimusio iš moters, paniekinimą“.

„Daugeliu atvejų prarandame kantrybė. Man irgi taip nutinka. Atsiprašau dėl vakar parodyto blogo pavyzdžio“, – pridūrė jis.

2020 01 01 17:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt