antradienis, sausio 19 d.
Populiarusis žaislas „Fidget Spinner“ vos nepražudė dešimtmetės
tiesa.com

Dešimtmetę dukrą Britton auginanti Kelly Roce išgyveno tikrą košmarą, kai važiuojant automobiliu jos dešimties metų dukra užspringo „Fidget Spinner“ detale.

Teigiama, kad mergaitė važiuodama su mama iš paplūdymio norėjo nuvalyti vieną savo mėgstamo žaislo – sukučio dalį ir įsidėjo ją į burną. Tuomet mergaitė ja ir užspringo.

K. Rose savo baisia patirtimi pasidalino socialiniame tinkle „Facebook“.

„Pakeliui į namus iš pasiplaukiojimo išgirdau, kaip Britton keistai sužiaukčiojo. Tuo metu aš vairavau automobilį, o ji sėdėjo ant galinės sėdynės. Pažiūrėjusi į galinio vaizdo veidrodėlį, pamačiau, kaip Britton veidas staiga paraudonavo, o iš burnos bėgo seilės. Ji skleidė garsus, tačiau atrodė labai išsigandusi. Nieko nelaukdama sustabdžiau automobilį. Pirštu dukra parodė į gerklę ir pasakė, kad kažką prarijo. Bandžiau jai atlikti Heimlicho manevrą, tačiau tai nepadėjo. Ji pasakė, kad žaislo dalį įsidėjo į burną, kad nuvalytų, tačiau netyčia prarijo“, – rašė moteris savo „Facebook“ paskyroje, o ją citavo ir portalas lrytas.lt.

Moteris skubiai nuvežė dukrą į ligoninės priimamąjį. Gydytojai pranešė, kad mergaitės stemplėje įstrigusią detalę pašalinti gali tik operaciniu būdu.

„Laimei, viskas baigėsi gerai, tačiau kurį laiką buvome labai išsigandę ir ne tik dėl prarijimo, žaislo dalies formos, bet ir dėl anestezijos poveikio“, – teigė motina.

Ji teigė norinti įspėti kitus tėvus, kad jų vaikai atsargiai elgtųsi su šiais žaislais, nes jie kelia pavojų.

„Šiais žaislais žaidžia įvairaus amžiaus vaikai, tačiau ne visi žaislai turi amžiaus rekomendacijas. Detalės labai lengvai nusiima, tad jei namuose yra mažų vaikų, jaunesnių nei 8 metai, įsidėmėkite, kad tai kelia pavojų jų sveikatai“, – pridūrė Kelly.

„Fidget Spinner“ išpopuliarėjo šį pavasarį. Vaikai dėl jų pametė galvas. Tuo tarpu specialistai teigia, kad suktukai buvu sukurti specialiai autistams, kuriems sunku suvaldyti aštrias emocijas ir sutelktį dėmesį.

2017 05 31 16:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt