penktadienis, sausio 22 d.
Prancūzija pranešė apie „eksponentinį“ naujų COVID-19 atvejų pliūpsnį
BNS

Prancūzija penktadienį pranešė, kad šalyje stebimas „eksponentinis“ užsikrėtimų naujuoju koronavirusu skaičiaus didėjimas, per pastarąją parą nustačius daugiau kaip 7 tūkst. koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejus.

„Epidemijos raidos dinamika yra eksponentinė“, – pripažino Prancūzijos sveikatos apsaugos generalinis direktoratas.

Tarnyba nurodė, kad pastarąją parą žemyninėje Prancūzijoje buvo nustatyti 7379 nauji užsikrėtimo atvejai. Ketvirtadienį jų buvo 6111, o trečiadienį – 5429.

Šie rodikliai yra didžiausi Prancūzijoje nuo COVID-19 testavimo programos išplėtimo. Keturių tūkstančių atvejų per parą riba buvo peržengta prieš kelias dienas, ir nuo to laiko užsikrėtimų skaičius nuolat augo.

Direktoratas nurodė, kad penktadienį buvo hospitalizuoti 4535 koronavirusu užsikrėtę pacientai, lygiai tiek pat, kaip ir praėjusią parą. Iš naujai paguldytųjų į ligonines 387 žmonių būklė yra sunki.

Iki šiol COVID-19 epidemija Prancūzijoje pareikalavo 30 596 žmonių gyvybių. Užkratui intensyviau plintant Paryžiuje buvo įvestas privalomas reikalavimas lauke dėvėti kaukes.

Kaukės jau anksčiau buvo privalomos viešajame transporte, uždarose viešose erdvėse ir kai kuriose Paryžiaus atvirose erdvėse aplink turistinius objektus, kur būriuojasi daug žmonių.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 08 29 14:52
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt