pirmadienis, lapkričio 30 d.
Prancūzijoje prie ortodoksų bažnyčios pašautas dvasininkas, įtariamasis suimtas
Alfa.lt

Prancūzijos Liono mieste nupjautavamzdžiu šautuvu ginkluotas užpuolikas prie vienos bažnyčios sunkiai sužeidė graikų ortodoksų dvasininką.

52 metų Nikolaos Kakavelaki buvo pašautas, kai šeštadienio popietę rakino savo cerkvės Lione duris. Jis šiuo metu gydomas ligoninėje ir jo būklė sunki, pranešė naujienų agentūros AFP šaltinis policijoje, prašęs nenurodyti jo vardo.

Užpuolikas pabėgo, tačiau Liono prokuratūra vėliau paskelbė, jog įtariamasis buvo suimtas.

„Asmuo, kuris gali atitikti pradinių liudininkų duotą aprašymą, suimtas policijos“, – pareiškė prokuroras Nicolas Jacquet ir pridūrė, jog suėmimo metu įtariamasis neturėjo ginklo.

Pasak tyrimui artimų šaltinių, dvasininkui buvo dukart tiesiai šauta į krūtinę.

Išpuolio motyvas nėra aiškus.

„Šiame etape neatmetamos ir neišskiriamos jokios hipotezės“, – pareiškė N. Jacquet.

Naujas išpuolis buvo įvykdytas Prancūzijoje tebetvyrant didelei įtampai po ketvirtadienį įvykdyto išpuolio Nicoje, kai peiliu ginkluotas vyras bažnyčioje nužudė tris žmones, ir spalio viduryje šalį sukrėtusio brutalaus mokytojo nužudymo.

Spalio 16 dieną Paryžiaus priemiestyje Konflan Sent Honorine jaunas čečėnas Abdullakh Anzorovas nurėžė galvą istorijos, geografijos ir pilietinio ugdymo mokytojui Samueliui Paty už tai, kad šis savo mokiniams kaip saviraiškos laisvės pavyzdį buvo parodęs pranašą Muhammadą vaizduojančias karikatūras.

2020 11 01 17:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt