pirmadienis, liepos 13 d.
Prasidėjus mokslo metams, Škotijoje degė mokykla
tiesa.com
Twitter.com, Scottish Fire and Rescue Service
Woodmill vidurinės mokyklos gaisras

Sekmadienio vakarą apie 17.05 val. Dunfermline gaisrininkai važiavo gesinti „didelio ir sudėtingo“ gaisro. Pasirodo, degė Woodmill vidurinė mokykla. Dėl gaisro, kurį visą naktį gesino daugiau nei 80 ugniagesių gelbėtojų, apkaltintas paauglys, praneša Metro.co.uk.

Sekmadienio vakarą aukštas liepsnas gesino 15 ugniagesių automobilių ir du automobiliai, vandenį lieję iš viršaus.

Visos nakties liepsnoms užgesinti neužteko. Ugniagesiai darbavosi dar ir pirmadienio rytą, mat liepsnos sparčiai plito po visą pastatą. Įpusėjus pirmadieniui prie degančios mokyklos dar stovėjo nemažai ugniagesių technikos.

[TW=https://twitter.com/cara_hilton/status/1165665119948480512]

Maždaug už 20 mylių į šiaurės vakarus nuo Edinburgh nutolusi mokykla paskelbė, kad bus uždaryta neribotam laikui.

Škotijos policija atskleidė sulaikiusi įtariamąjį gaisro sukėlėją. Tai – 14-metis paauglys. Antradienį jis turėtų pasirodyti Dunfermline Sheriff teisme.

„Mes esame stipriai sukrėsti to, kas nutiko mūsų mokyklai, – oficialioje mokyklos socialinio tinklo paskyroje skelbė rektorė Sandy McIntosh. – Šįryt susitiksiu su mokyklos darbuotojais ir mokytojais, švietimo atstovais ir Fife tarybos nariais, su kuriais aptarsime planus dėl mūsų vaikų. Iš visos širdies dėkoju skubios pagalbos tarnyboms už tai, ką padarė siekiant išsaugoti mūsų mokyklą. Vos tik sulauksime daugiau informacijos, ja pasidalysime tėvų forume.“

[TW=https://twitter.com/MichaelTheDug/status/1165874580889702400]

Gaisras traktuojamas kaip įtartinas, o iš padegto pastato kylančios liepsnos dar buvo matomos ir pirmadienį.

Woodmill vidurinę mokyklą lanko maždaug 1400 mokinių. Mokslo metai Dunfermline prasidėjo rugpjūčio 21 d., skelbiama https://www.fifedirect.org.uk

2019 08 26 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt