ketvirtadienis, liepos 2 d.
Prie mečetės aidėjo šūviai, yra sužeistųjų
tiesa.com

Mažiausiai 8 žmonės buvo sužeisti sekmadienį vakare Pietų Prancūzijoje, prie musulmonų maldos namų, nukentėjo ne vienas maldininkas.

Incidentas įvyko apie 22.30 val. Avignon’o mieste, prie Arrahma mečetės. Anot liudininkų, iš pravažiuojančio automobilio staiga ėmė šaudyti du kaukėti vyriškiai, viskas truko akimirką, nusikaltėliai iš įvykio vietos paspruko.

Jų paleistos kulkos sužeidė iš viso 8 žmones, jų gyvybei pavojus negresia. Tarp nukentėjusiųjų – ir maža mergaitė. Pranešama, kad dalis sužeistųjų buvo žmonės, neseniai išėję iš mečetės po pamaldų.

Tyrimą kontroliuojantis prokuroras pareiškė, jog įvykio nesieja su terorizmu.

„Iš to, ką žinome, mečetė nebuvo nusikaltėlių taikinys. Faktas, kad tai nutiko greta religinės įstaigos, tačiau su ja visiškai nesusijęs“, – komentavo šaudynes prokuroras.

Vietos spauda kelia versiją, jog šios šaudynės – tai jaunuolių grupuočių konfliktų rezultatas.

Nusikaltėliai ieškomi.

Vos prieš kelias dienas Paryžiuje prie mečetės į žmones visureigiu bandė įvažiuoti vyras, tačiau jam savo kėslų įvykdyti nepavyko.

Prancūzijoje vis dar galioja nepaprastoji padėtis, paskelbta 2015 metų lapkritį, kai Paryžiuje teroristai surengė skerdynes pasilinksminimo vietose ir nužudę per šimtą žmonių.

Mikroautobusu taranavo iš mečetės išėjusius žmones

2017 07 03 08:30
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt