sekmadienis, lapkričio 28 d.
Prieš musulmonus nusiteikę protestantai siaubia Vokietiją
tiesa.com

Policijos ir kraštutinių dešiniųjų pažiūrų protestuotojų susirėmimai gasdina paprastus Vokietijos gyventojus. Nors tokie protestai Vokietijoje nėra jokia naujiena, tačiau paskutiniai nustebino dalyvių gausa ir ypač tuo, kad susivienijo skirtingų pakraipų organizacijos bei futbolo chuliganai. Ultra dešinieji nešini antiislamistininiais plakatais sukėlė masines riaušes Kelne, o dabar baiminamasi, kad neramumai išplis ir kituose miestuose.

Kaip pranešė portalas Thelocal.com, policija bandė taikiai išvaikyti protestuotojus, tačiau vėliau teko panaudoti jėgą ir ašarines dujas. 45 žmonės buvo sužeisti, iš kurių 44 – pareigūnai. Į areštines uždaryta 17 riaušių dalyvių.

Ultra dešiniųjų pažiūrų žmonės sveikino protestus ir ragino juos rengti kituose miestuose. Neoficialiomis žiniomis, demonstracija lapkričio 15 dieną planuojama Hamburgo uostamiestyje. Kitais duomenimis, neramumai gali kilti lapkričio 9-ąją, kai Vokietija švęs 25-ąsias Berlyno sienos griūties metines.

Protestų organizatoriai jau perspėjo, kad šie keli miestai tik pradžia. Panašias demonstracijas, nukreiptas prieš musulmonus Vokietijoje, planuojama rengti visuose šalies miestuose. Organizatoriai aktyviai veikia socialiniuose tinkluose, kur sulaukia nemažo žmonių palaikymo.

2014 10 28 12:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt