penktadienis, balandžio 16 d.
Prieš Rusijos opozicinį laikraštį – cheminė ataka
Alfa.lt

Žinomas Rusijos žurnalistinių tyrimų laikraštis „Novaja gazeta“ pirmadienį pareiškė, kad jos biurai Maskvoje tapo „cheminės atakos“ taikiniu.

„Ryte buvo įvykdyta cheminė ataka prieš pastatą, kuriame įsikūrusi mūsų redakcija“, – leidinio pareiškime cituojamas vyriausiasis redaktorius Dmitrijus Muratovas, priduriant, kad teisėsaugos institucijos tikrina „prie įėjimo išpiltą medžiagą“.

„Patalpose laikosi patvarus, aitrus cheminis kvapas, kurį jaučia visi redakcijos, taip pat kitų pastate įsikūrusių organizacijų, lankytojai ir darbuotojai“, – nurodoma pareiškime.

Ten pat priduriama, kad kvapo šaltinis dar nustatytas ir kad vietoje dirba specialiųjų tarnybų pareigūnai, nes pastatas yra saugomas objektas.

Naujienų agentūra „Interfax“ kol kas nesulaukė teisėsaugos komentarų.

„Novaja gazeta“ priminė, kad 2017 metų balandį redakcija gavo laišką voke su nežinomais baltais milteliais. 2018 metų spalį nežinomi asmenys prie laikraščio redakcijos paliko tris narvus su avimis, ant kurių buvo užmautos liemenės su užrašais „Spauda“. Keliomis dienomis prie pastato buvo aptiktas laidotuvių vainikas su grasinimais žurnalistui Denisui Korotkovui. Vėliau ten pat buvo rastas krepšelis su nupjauta avino galva ir grasinimu, adresuotu jau visai redakcijai.

2021 03 21 10:37
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt