pirmadienis, spalio 25 d.
Proiranietiški kovotojai po JAV antskrydžių atakavo amerikiečių bazę Sirijoje
BNS
Scanpix
JAV kariai Sirijoje

Sirijos rytuose proiranietiškos sukarintos grupuotės po JAV aviacijos smūgių Irake ir Sirijoje pirmadienį susišaudė su amerikiečių koalicija, pranešė Sirijos karą stebinti organizacija ir pati koalicija.

JAV pajėgos Rytų Sirijoje „atakuotos raketomis“, bet aukų nėra, o koalicijos kariai atsakė „artilerijos ugnimi raketų leidimo pozicijoms“, socialiniame tinkle „Twitter“ pranešė koalicijos atstovas Wayne'as Marotto.

Karą Sirijoje stebinti „Syrian Observatory for Human Rights“ (SOHR) pranešė apie Irano remiamų grupuočių ugnį prieš JAV bazę Sirijos rytuose esančiame Omaro naftos telkinio rajone ir sakė, kad koalicija reaguodama iš artilerijos pabūklų intensyviai apšaudė kovotojų kontroliuojamą Majadino miestą.

Susišaudymas įvyko kelios valandos po JAV valstybės sekretoriaus Antony Blinkeno pareiškimo, kad vėlai sekmadienį suduotais JAV aviacijos smūgiais proiranietiškiems kovotojams Irake ir Sirijoje pasiųsta „griežta žinia“ nebepulti JAV pajėgų Irake.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 06 29 09:35
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt