šeštadienis, rugsėjo 19 d.
Ragina pasirašyti už oponentus
tiesa.com

Baltarusijos prezidento A.Lukašenkos spaudos tarnyba pranešė, jog prezidentas ragina šalies piliečius paremti jo oponentus renkant parašus už jų kandidatūrų iškėlimą valstybės vadovo rinkimuose.

„Reikia kreiptis į žmones ir paprašyti: tegul jie pasirašo ir už kitus 16 alternatyvių kandidatų. Jie nori dalyvauti rinkimuose. Tegul dalyvauja. Jeigu tu nesurinksi parašų, tavęs niekas neįregistruos“, – agentūra Elta cituoja A.Lukašenką.

Jis pranešė, kad už jo iškėlimą kandidatu į prezidentus jau surinkta daugiau kaip 600 tūkstančių parašų. Pagal Baltarusijos įstatymus, tapti kandidatais į prezidentus galės tik tie pretendentai, kuriuos savo parašais parems daugiau kaip 100 tūkstančių piliečių. Kai kurie opozicijos pretendentai į prezidentus teigia, kad jų rėmėjams neleidžiama rinkti parašų studentų bendrabučiuose. Be to, iniciatyvinių grupių nariams grasinama atleidimu iš darbo. Baltarusijos žmogaus teisių gynėjai taip pat praneša, jog vietos valdžia įmonių, organizacijų, mokyklų vadovams nurodė, kiek turi būti surinkta parašų dabartiniam valstybės vadovui remti. 

2010 10 08 08:10
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt