penktadienis, spalio 7 d.
„Rašistai“ neįeis: Tbilisio baras įvedė vizas rusams
Alfa.lt
Facebook
Baras „Dedaena“.

Kol oficiali Sakartvelo valdžia bando laviruoti ir nesupykdyti Maskvos, vietos visuomenė imasi savo iniciatyvų. Po daugiatūkstantinių Ukrainos palaikymo mitingų atsiranda ir pavienių iniciatyvų, kurios pasako, kad net svetingieji gruzinai „rašistų“ nelaukia.

Sakartvelo sostinės Tbilisio baras „Dedaena“įvedė įėjimo vizas rusams. Norint jas gauti, pirmiausia reikia teisingai užpildyti prašymo formą. Priešingu atveju rusai lieka už durų. Apie tai naujienų kanalui „Baza“ pasiskundė Sakartvele atostogaujantys rusai.

Paraiškos formoje kiekvienas lankytojas iš Rusijos turi sutikti, kad „Krymas yra Ukraina“, „Abchazija ir Cchinvalio regionai yra Sakartvelas“, patvirtinti, kad palaiko frazę „Šlovė Ukrainai!“ ir „smerkia Rusijos agresiją Ukrainoje“, taip pat pasižadėti nekalbėti su darbuotojais rusiškai ir nedalyvauti politinėse diskusijose.

Baro administracija pranešė, kad tokios priemonės buvo įvestos dėl „jautrios politinės situacijos ir kai kurių blogų rusų, kurie netinkamai elgėsi bare“.

Pasipiktinę „rašistai“ puolė mažinti baro reitingą internete, bet atėjo ukrainiečių palaikytojai.

Nuo karo pradžios daugiau kaip 30 tūkst. rusų pabėgo į Sakartvelą. Dar daugiau jų atvyko vasarą atostogauti, nes daugelyje kitų pasaulio šalių jie yra nelaukiami.

2022 08 09 11:10
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt