šeštadienis, liepos 4 d.
Rastas H. Houdini triuką nesėkmingai atkartoti bandžiusio mago kūnas
tiesa.com
Twitter.com, e_newsUS
Chanchalas Lahiri

Policijos pareigūnai patvirtino radę mago, žuvusio bandant atkartoti pavojingą triuką, kūną, rašo Bbc.com.

Sekmadienį virvėmis ir grandinėmis save surišęs magas Mandrake, kurio tikrasis vardas Chanchalas Lahiri, prieš gerbėjų, draugų ir šeimos narių akis buvo panardintas į Hugli upę Vakarų Bengalijoje, Indijoje.

Susirinkusi minia daugiau kaip 10 minučių laukė išsilaisvinančio ir į vandens paviršių išnyrančio mago. Netrukus kilo panika ir buvo paskelbta vyro paieška.

Ch. Lahiri kūnas vėlyvą pirmadienį rastas nuneštas srovės už maždaug 1 km nuo tos vietos, kur buvo atliekamas triukas.

Ch. Lahiris, taip pat žinomas kaip Mandrake, į upę buvo panardintas iš valties. Jis buvo supančiotas grandine ir surakintas šešiomis spynomis. Mago pasirodymą stebėjo dviejose valtyse ir ant kranto buvę žmonės. Tarp jų buvo ir vietinio laikraščio fotografas Jayantas Shawas. „BBC“ jis sakė su magu kalbėjęs prieš jam panyrant į vandenį.

„Pasiteiravau jo, kodėl dėl magijos jis rizikuoja savo gyvybe. Jis nusišypsojo ir pasakė: „Jei tai padarysiu, bus magija. Jei padarysiu klaidą, įvyks tragedija“, – pasakojo fotografas.

Mago teigimu, šį triuką jis atlikti nusprendė siekdamas „atgaivinti susidomėjimą magija“.

Tai ne pirmas kartas, kai Ch. Lahiris bandė atlikti panašų pavojingą povandeninį triuką. Prieš daugiau nei 20 metų į tos pačios upės vandenį jis buvo nuleistas stiklinėje dėžėje. Tą kartą triukas jam pavyko.

Fotografas J. Shawas tada taip pat stebėjo mago pasirodymą.

„Nė nemaniau, kad šįkart jis iš vandens neišners“, – pridūrė jis. 

2019 06 18 07:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt