pirmadienis, sausio 17 d.
Rekordinis snygis Serbijoje užblokavo oro susisiekimą su šalies sostine
BNS
Unsplash
Sniegas

Rekordinis snygis Belgrade ir jo apylinkėse sekmadienį užblokavo oro susisiekimą su Serbijos sostine.

Socialiniuose tinkluose pasklido informacija apie Nikolos Teslos oro uosto pastate nutrūkusį elektros tiekimą, išplito apsnigtų lėktuvų kilimo-tūpimo takų bei stovinčių lėktuvų nuotraukos.

Sekmadienio naktį Serbijoje prasidėjo gausus snygis ir pūga, kuri nesiliovė visą dieną. Anot sinoptikų, sniego storis Serbijos sostinėje pasiekė beveik 50 centimetrų, ir tai – absoliutus šalies rekordas.

Gausus šlapias sniegas sukėlė daug nelaimingų atsitikimų – ant kelių virto medžiai ir elektros stulpai. Šalies sostinėjee sutriko viešojo transporto eismas.

Nacionalinė televizija pranešė, jog slidžiame kelyje apvirto autobusas, vežęs merginų tinklinio komandą. Dėl avarijos nukentėjo penki žmonės – keturios sportininkės ir treneris. Visi jie paguldyti į ligoninę, tačiau, kaip skelbiama, pavojus jų gyvybei negresia.

Belgrado valdžia skelbia į miesto gatves sniegui valyti nukreipusi visą turimą specialią techniką, o pagrindiniai šalies magistraliniai keliai yra patenkinamos būklės eismo saugumo požiūriu, tačiau eismo sąlygos mažesnės reikšmės keliuose yra sudėtingos.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

2021 12 12 22:19
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt