sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
Rinkimų skandalas: sukurta lietuvius išjuokianti daina
tiesa.com

Danijos konservatorių partija (Det Konservative Folkeparti) sukūrė rinkiminę dainą, kuria rinkėjai gąsdinami girtais, vagiančiais ir smurtaujančiais lietuviais. Danijoje gyvenatys lietuviai stoja į kovą.

Rinkiminėje dainoje kartojami žodžiai: „Sustabdykit nusikaltėlius iš Rytų” ir dainuojama apie tris lietuvius, kurie apvogė ir primušė moterį, todėl nusipelnė kalėti už grotų Lietuvoje. Toks konservatorių siekis pritraukti rinkėjų balsus sukėlė Danijos lietuvių bendruomenės pasipiktinimą.

„Kas tai, teisingas laisvas žodis, nevykęs humoras ar pigiai renkami neišprususių rinkėjų balsai?“, – piktinamąsi Lietuvių bendruomenės „Jylland & Fyn“ paskyroje „Facebook“ socialiniame tinkle.

„Visi lietuviai Danijoje, kurie kasdien plušate savo darbovietėse, duokim atsaką Danijos konservatoriams“, – raginami tautiečiai.

Parlamento rinkimai Danijoje vyks birželio 18 d. Tikėtina, kad skandalingu būdu partija siekia pritraukti rinkėjų dėmesį. Konservatorių partija jau nekartą surinko mažiausiai rinkėjų balsų iš visų partijų, patekusių į parlamentą.

[318]

2015 06 01 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt