trečiadienis, liepos 15 d.
Rusai raginami turėti daugiau vaikų
tiesa.com

Rusijos prezidentas Valdimiras Putinas paragino šeimas susilaukti daugiau vaikų. Jis įsitikinęs, kad ateityje šeima, auginanti tris vaikus turėtų būti dažnas reiškinys. Tai šalies vadovas pareiškė skaitydamas metinį pranešimą Kremliuje.

Kaip pranša žinisklaida, tokius savo raginimus, jis dar palydėjo pažadais. Finansinę paramą valdžia skirtų šeimoms, kurios susilaukia daugiau vaikų ir gyvena regionuose, kur jau kelis dešimtmečius tęsiasi demografinė krizė.

Prezidentas taip pat pasmerkė savo oponentus, kurie jo įsitikinimu yra finansuojami užsienio valstybių. Jis pabrėžė, kad jo vadovaujama šalis neleis primesti demokratijos iš išorės. „Tiesioginis ar netiesioginis kišimasis iš išorės į mūsų vidaus politikos procesus yra nepriimtinas, - kalbėjo V. Putinas . - Žmonės, kurie gauna pinigus iš užsienio už savo politinę veiklą, labiausiai tikėtina, tarnaujantys užsienio nacionaliniams interesams, negali būti politikai Rusijos Federacijoje“.

V. Putinas sakė, kad Rusijoje laikomasi universalių demokratijos principų, kurie yra priimti visame pasaulyje. Rusijos demokratija – tai valdžia priklauso rusų liaudžiai, su jos savomis liaudies savivaldos tradicijomis.

2012 12 13 11:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt