ketvirtadienis, spalio 1 d.
Rusijoje per cirko pasirodymą liūtė užpuolė keturmetę
tiesa.com

Krasnodare, Rusijoje, į vietinio cirko pasirodymą susirinkę žiūrovai tapo žiauraus įvykio liudininkais. Su dresuotoju ringe pasirodžiusi liūtė atitrūko nuo savo šeimininko ir puolė link keturmetės mergaitės. Laukinis gyvūnas įsitempė mažametę į ringą ir ją apdraskė.

Keturmetė Ksenija išgyveno šį siaubingą užpuolimą, tačiau gydytojai teigia, kad rimti veido ir krūtinės sužeidimai paliks ryškių randų.

Tarp žiūrovų sėdėjusi Ksenija mojavo vėliavėle. Tikriausiai ji ir patraukė liūtės dėmesį. Nors buvo su pavadėliu, gyvūnas šoko link mažametės.

Vienas liudininkų teigė, kad laukinis gyvūnas sudraskė labai prastos kokybės apsauginį tinklą, turėjusį padėti išvengti tokių skaudžių nutikimų.

Viena iš medikų komandos narių, besirūpinusių Ksenija, Valentina Pavlova portalui Thesun.co.uk sakė: „Ant veido – nuo ausies iki smakro – yra labai didelis įkandimas. Liudininkai pasakojo, kad mergaitės mama leido savo dukrai prieiti arčiau ringo ir mojuoti vėliavėle. Tikriausiai būtent tai patraukė liūtės dėmesį ir ji puolė vaiką, įsitempė į ringą ir įsmeigė savo dantis į jo galvą. Išlaisvinę mergaitę, cirko komandos nariai atvežė ją į ligoninę. Ksenijos būklė šiuo metu stabili, jos gyvybei pavojus negresia.“

Rusijos valstybinio cirko atstovas Edgardas Zapašni teigė, kad už šį įvykį atsakomybę prisiimti turėtų tiek cirkas, tiek nukentėjusios mergaitės mama. „Manau, kad už tai, kas nutiko, kaltinti reikėtų tiek to vietinio cirko direktorių ir savininką, liūto trenerį ir suaugusį žmogų, lydėjusį nukentėjusią mergaitę ir leidusį jai atsistoti arti tinklo.“

Šiuo metu Rusijos cirkuose vis dar leidžiama rengti pasirodymus su laukiniais gyvūnais.

šaltinis: Alfa.lt

2018 10 30 11:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt